PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

ma coś w sobie. kolorowo. przyjemnie. miło się go ogląda. obejrzałam go ze 100 razy, dopóki płytka się nie porysowała ;]
polecam, przyjemna komedia :)

inulla007

a wiesz moze jak filmik zdobyc na dvd?? albo skad sciagnac?? wiem ze bedzie na comedy central ale potrzebuje na plytce:)

dagus90

nazywasz to arcydziełem? no cóż, nie zgodze się. dałam 1/10.

ocenił(a) film na 3
martaw

eee oglądałaś to 100 razy eee. pfff.
to jest okropne. nie ma w sobie niczego zachwycającego.
kolejna ekranizacja współczesna dumy i uprzedzenia ,która
jest katastrofalna.
podobna do innych współczesnych komedii.
obejrzyj sobie ,,Dume i uprzedzenie'' z 2005 no i ewentualnie
miniserial z 1995r to sobie porównaj z tą wersją którą uważasz
za arcydzieło.
a jak nie czytałaś książki ,,Duma i uprzedzenie'' to przeczytaj i wtedy
rozważaj czy ta wersja jest przecudna. uważam że nie przeczytałaś książki.

polecam bo jest wciągająca.!

ocenił(a) film na 3
Aniass_La_Ct

nawet nie oceniam tej wersji bo nie ma tego co chciałabym dać 0/10

ocenił(a) film na 6
Aniass_La_Ct

"obejrzyj sobie ,,Dume i uprzedzenie'' z 2005 no i ewentualnie
miniserial z 1995r "
jeśli sądzisz ze wersja z Keirą jest lepsza od miniserialu 95 roku, to raczej to o Tobie dobrze nie świadczy;)

ocenił(a) film na 3
caance

no dobrze w takim razie uzasadnij dlaczego to dobrze o mnie nie świadczy. podaj jakieś argumenty a później pisz że to o mnie dobrze nie świadczy :/ no i co z tego że bardziej podoba mi się wersja 2005. to coś złego?

No cóż. każdy ma jakiś problem.

ocenił(a) film na 3
Aniass_La_Ct

wiesz co zadziwiłaś mnie.

przeczysz sama sobie.

piszesz że jeśli bardziej podoba mi się wersja z 2005 niż z 1995 to o mnie źle świadczy. to co możesz powiedzieć o sobie.
sama masz w ulubionych filmach DiU 2005 :/

ocenił(a) film na 6
Aniass_La_Ct

oj, widze ze odebrałas moją wypowiedz jako atak osobisty, a wcale nie mialam takiego celu. Po prostu zdziwiło mnie to twoje "no i ewentualnie ".
Jako fanka dumy i uprzedzenia uważam że miniserial jest o niebo lepszy najnowszej wersji, jak to zresztą zwykle bywa. I dlatego każdemu zainteresowanemu Dumą poleciła bym ( oprócz przeczytania ksiązki) własnie wersję z 95 roku. Dlatego przepraszam, jesli poczulas sie urażona;)

ocenił(a) film na 3
caance

nie poczułam się urażona, poczułam zdziwienie.

ocenił(a) film na 3
Aniass_La_Ct

zdziwienie tym jak można oceniać osobę po tym jak napisała że woli film od serialu.

ocenił(a) film na 6
Aniass_La_Ct

hmm może zeby zamknąć ten temat napisze tylko ze na tvn style ruszyl nowy cykl, i wkrótce puszczą wlasnie dumę i uprzedzenie z 1995, wiec każdy będzie mógł sam ocenić który z filmów uważa za lepszy.
ja z mojej strony przeprosiłam, a na przyszlość nie radze brać tak wszystkiego do siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones