PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

W dzisiejszym ONET rozrywka jest artykuł o odtwórcy roli Darcego Matthew Macfadyen. Polecam przeczytać. Póżno ta polska premiera !!!

Gitka

Mogłaś podać linka, bo nie mogę tego odszukać.

Admete

Zapomniałam dodać linka, przepraszam
http://film.onet.pl/O,35469,1158349,wiadomosci.html [film.onet.pl/O,35469,11 ...]

ocenił(a) film na 10
Gitka

heh, ja tak samo jak macfadyen nie oglądałam serialu i nie zamierzam bo matthew według mnie jest przystojniejszy od colina (poza tym colina jakoś sympatią nie darzę) i bardziej mi pasuje do roli darcy`ego, oczywiście jak na razie wyglądem:) zobaczymy czy filmowy darcy w wykonaniu matthew jest tak samo cudownie wspaniały jak darcy książkowy;) jeżeli się zawiodę, przyjdzie mi obejrzeć serial i do colina pewnie się wtedy przekonam. chociaż po znanej scenie kiedy colin jako darcy wychodzi z wody w mokrej koszuli (to chyba oczywiste:))... ja tak się tylko zastanawiam co on w tej wodzie robił, bo w książce nie przypominam sobie niczego co zmusiłoby go do brodzenia w czymkolwiek mokrym:)

ladyloony

Jeśli miałabyś mozliwość to zachęcam do obejrzenia tego serialu - choćby dla porównania i późniejszych ( mam nadzieję interesujacych ) dyskusji. :-)

Admete

Ja uważam że Macfayden gra jakby kij poŁknąŁ.Dla mnie bezpŁciowo i wcale nie sprawia wrażenia zakochanego, no i dla mnie jest zdecydowanie mniej przystojny niż Firth (podobnie jak poprzedniczka polecam obejrzenie serialu.)
Ja obejrzaŁam i zdecydowanie wolę Firtha, w roli Darcego.

ocenił(a) film na 7
beatap_2

Firth niepokonany, to wiadome, ale mi MacFadyen się bardzo podobał :) rzecz gustu pewnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones