PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 203
oceny
7,7 10 1 171203
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

No cóż ja jestem strasznie ciekawa tej ekranizacji szczególnie dlatego, że nie wiedziałam serialu, ale za to czytałam książkę i muszę przyznać, że jest moją ulubioną. Jednak w chwili obecnej moj agłowę zaprząta inna rzecz, mianowicie ciekawi mnie co to za utwory, które można usłyszeć na tralierze, szczególnie ten drugi utworek, który leci od momentu pokazania rezydencji Darcy`ego (ten drufi dom z panoramy na zwiastunie) - może ktoś wie jak brzmią tytuły byłabym bardzo wdzięczna za ich podanie.

Natomiast jeżeli chodzi o głównych bohaterów to wierzę, że Colin napewno był świetny jako Pan Darcy, ale może Matthew też będzie dobry dajmy mu szansę, a Keira uważam, że pasuje do te roli, chociaż osobiście za nią nie przepadam. Jednak fizycznie do roli Elizabeth moim zdaniem pasuje jest taka jak ona, czyli nie za piękna i nie za brzydka, ale za to dość bystra. Jedyne, co nam pozostaje to poczekać na premięrę, której już teraz wyczekuję z ciekawością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones