PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

nowa ekranizacja = lepsza muzyka, udoskonalone efekty, nowe detale ja myśle ze łatwo może oczarować, po pooglądaniou trailera ;) moze oddac klimat tamtejszego miejsca i czasu kto wie? Sama jak sie dowiedziałam ze lizzy gra elizabeth to mnie lekko zcieło.. w ksiazce była opisana jako 'mniej urodziwa niz jane' i za taką była uważana a tutaj... bezporownywalna piękność. Trochę to dziwne:| pozatym nie wiem... nie oglądałam odcinków z wczesaniejszych lat ale wydaje mi się ze Collin był najlepszy do tej roli i tyle ...

może ktoś ma tamte odcinki??:)

ocenił(a) film na 9
__Magda__

hehe... ja sie wlasnie zastanawiam czy te udoskonalone efekty nie zniszczą klimat tamtych czasów. ale zobaczymy. a co do tych starych odcinków...(których nie moge znikąd zdobyc:P) naprawde były nieziemskie:). a Colin faktycznie pasuje do roli Pana Darcy'ego jak nikt inny.

Pozdrawiam


Licho

ocenił(a) film na 8
__Magda__

ja porpsotu nie ogladałam wcześniejszych odcinków ale ten film nakręcili z większym rozmachem...kto wie... :)

__Magda__

Dla mnie wersja z Colinem Firthem była doskonała i nic nie trzeba w niej poprawiać :)))))))))))))))))

angie2204

Ale to przecież nieważne...

Najważniejsza jest Keira Knigthley:D

ocenił(a) film na 8
__Magda__

hah... :D każdy lubi to co lubi... :D
myślicie że mozna spokojnie wypożyczyć dume i uprzedzenie? starą*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones