PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

Zaginiona scena

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj pierwszy raz obejrzałam film w oryginalnej wersji na putlokerze. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego w naszej polskiej ostatnia scena (nie będę mówić o czym ale zgoda Mr. Benneta nie była ostatnią) jest ocenzurowana? 50 razy to oglądałam, raz w telewizji i nigdy jej nie widziałam. Ktoś jeszcze przeoczył?

ocenił(a) film na 9
tackokocharap

Dzisiaj oglądałam oryginalną wersję i również byłam zdziwiona ostatnią sceną... Nie mam pojęcia czemu w polskiej wersji jej nie ma, choć zawsze miałam wrażenie, że film jest dziwnie 'urwany'.

ocenił(a) film na 9
eastwind

Ale najdziwniejsze jest to, że nawet telewizja jej nie pokazuje. Rozumiem wersje z internetu, ale sama telewizja?

ocenił(a) film na 9
tackokocharap

W ciekawostkach pisze, ze ta scena zostala dodana tylko w wersji na rynek amerykanski... Bardzo to dziwne

ocenił(a) film na 9
eastwind

Miło :c Już myślałam, że jakaś cenzura czy coś. Polska nie jest gotowa na takie widoki, jeszcze dzieci zobaczą i te sprawy.

ocenił(a) film na 10
tackokocharap

Mam dwie plyty tego samego filmu jedna w polsce kupiona druga w niemczech i na niemieckiej tez nie ma tej sceny. Tez nie rozumiem czemu ja wycieli i dali tylko na rynek amerykanski, przez to czuje nie dosyt na koncu filmu :( Ale sam film, bardzo bardzo lubie i raz do roku ogladam wspominajac jak to bylo gdy mialam sama 20 lat gdy ten film pierwszy raz wszedl do kin. Zawsze po nim zostaje lekka nostalgia za dawnymi dniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones