PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125487}

Duma i uprzedzenie

Pride & Prejudice
7,7 171 142
oceny
7,7 10 1 171142
7,1 16
ocen krytyków
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

znów inna data...:/

ocenił(a) film na 10

no tak, jeśli tak dalej pójdzie to polską premierę zobaczymy rok po proemierze angielskiej:/ chyba nie pozostanie nic innego jak ściągnąć film z internetu, kiedy tylko się pojawi. w ogóle nie rozumiem o co chodzi Polakom, nigdy nie mieli problemu z datami polskich premier...

ladyloony

Sami się proszą o to, żeby film obejrzeć na divixie...A mnie się marzyło wspólne z przyjaciółkami wyjście do kina,a potem obgadywanie filmu w jakimś miłym miejscu przy lampce wina...

Admete

To dobrze!!
W październiku zobaczę Keire Knigthley w filmie "Domino" potem troszeczke ochłonę i znów będę ja oglądać w styczniu...

Bajka;D

Acid_5

Mnie tam na Keirze nie zależy, choć mam nadzieję, ze dobrze zagrała. Ja chcę film...

ocenił(a) film na 10
Admete

kurcze, nie wiem gdzie, ale gdzieś przeczytałam, że właśnie w nowej wersji Dumy Keira ponoć bardzo dobrze zagrała i (!!!) ma szansę na nominację do Oscara. nie żebym jej nie lubiła, albo coś, bo nic do niej nie mam i pasuje mi do roli Lizzy, ale jakoś, po tych filmach, które widziałam z jej udziałem, przychodzi mi wątpić , że by zagrała tak dobrze by nominować ją do Oscara. ale jakby nie patrzeć, gdyby chociaż w jakimś stopniu jej gra była tak dobra, jak to ktoś sądzi, to ciekawie się to wszystko zapowiada...

ladyloony

jak zagrała tak zagrała...nieważne...ja natomiast zwariuje jak zaraz nie obejrze tego filmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akatonka

Ja jakoś wcale nie chcę chłonąć. Z ta premierą to bez sensu. Ludzie!!! Zróbcie coś!

Kreseczka

Nic się nie da zrobić. Nawet strony tego dystrybutora nie ma i nie można im nawrzucać od najgorszych :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones