PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003227}

Dwa

Dos
3,3 2 375
ocen
3,3 10 1 2375
Dwa
powrót do forum filmu Dwa

Pomysł dobry a nie ciągle pościgi, zabójstwa, super moce, super uczciwi ludzie,o zemście. Nie!! To jest film inny. Mnie zaskoczył i pisze to gdy jestem w połowie. Nie ma za dużo wylewu krwi, akcja skupia się na twarzy.

Agata_Wisniewska_5

Teraz jestem po i nadal nie oceniłbym go na dwa ba nawet na 5 nie tylko 8 lub 9.To piękny ukłon dla pewnej grupy ludzi. Takiego filmu już dawno nie widziałam. Nie przeszkadzała mu golina co w innych filmach jest irytujące. Scena seksu myślałam że bez sensu ale to była taktyka. Waw cały czas zaskoczenie. I nie mogę powiedzieć że liczyłam na coś innego to było Waw. Jak sen.

Agata_Wisniewska_5

Jestem już po i nadal nie dałabym mu tylko 2 a nawet 5 dla mnie jest na 8 a nawet 9 . Zupełne zaskoczenie. Golina nawet mnie nie wkurzała. Miał być to film naturalistyczny. Jest to ukłon w stronę pewnej grupy.

ocenił(a) film na 2
Agata_Wisniewska_5

Czemu piszesz to jak jesteś w połowie filmu?

ocenił(a) film na 3
Agata_Wisniewska_5

Ja dałam 3 przez fatalna końcówkę i zupełny brak logiki przez cały film. Film fantasy, ale uczylam się na nim języka DE. Bardzo dobry do nauki, bo dużo gadają i zadają dużo pytań - w sam raz jak ktoś zaczyna uczyć się jezyka obcego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones