PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614257}

Dyktator

The Dictator
6,4 151 568
ocen
6,4 10 1 151568
4,8 19
ocen krytyków
Dyktator
powrót do forum filmu Dyktator

1. Live from Poland 2. wycieczka helikopterem nad Nowym Yorkiem i hasło "Porsche
9/11" 3. Poród w sklepie 4. akcja na linie z robieniem kupy

ocenił(a) film na 9
obywatel_M

"matka umarła przy porodzie(shot)" :)

obywatel_M

Napisy koncowe...

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

"Im ciemniejszy, tym mniej wybredny"

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

no właśnie Scena z Polska był za krótka i jakoś nie złapałem o co kaman. Film pozytywnie zakręcony

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

"Odbyłem duchową podróż, jak módl się, jedz, kochaj" llloool

ocenił(a) film na 6
obywatel_M

"To będzie chłopiec czy aborcja?"

użytkownik usunięty
obywatel_M

Jak walił pierwszy raz konia i się wszystkim chwalił :)

ocenił(a) film na 7

najlepsza scena to byl sygnal do egzekucji i u lekarza czy chce pan uslyszec wiadowsc dobra aladin czy zla aladin

ocenił(a) film na 6
xxmarcinxx1

You are HIV aladeen ;p

ocenił(a) film na 6
obywatel_M

Plan B z odcięciem głowy mnie rozjebał xd

obywatel_M

hahaha mnie najbardziej rozbawił początek: całe przedstawienie Aladeena + igrzyska olimpijskie a potem super konwersacja na temat bomby (doctor Bobay - u mean Papay? - no, Bobay) ogólnie padłam.
potem już nie miałam takiej beki, ale scenę z restauracji (What is your real name?) wręcz ubóstwiam, i ten akcent: -Ladis -Ladis what? -Ladis łourzrum hahaha czy jakoś tak, bo ten akcent jest wybitny :D

ocenił(a) film na 8
obywatel_M

najlepsza scena jak dzieciak dostał kopa w sklepie, pierwszy raz chyba płakałem ze śmiechu na jakimkolwiek filmie :)

obywatel_M

Mnie rozwaliła scena dojenia w sypialni.Albo scena z zabezpieczeniem pistoletu:) Zabezpieczenie było ustawione na aladeen a powinno być na aladeen :)

ocenił(a) film na 5
obywatel_M

ja najlepiej zapamietalam przejazd przez miasto na wielbladzie, stado lasek w mundurach, mase blekitnych ferrark i ta piosenka - dla mnie genialna scena

użytkownik usunięty
delishya

błękitne samochody to nie ferrari to były lamborghini. najlepsze sceny to penis w oknie, zboczony chińczyk, i ogólnie pozytywny film.

ocenił(a) film na 5

hahaha

samochody rozróżniam tylko po kolorze :P te były niebieskie :P

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

Mógłbyś przybliżyć gdzie tam było coś o Polsce?

ocenił(a) film na 7
600795621

Ok, już znalazłem, nic szczególnego nie dojrzałem w sumie w tej scenie.
Aha i za pierwszym razem Twój post zarejestrowałem jako napisany 15 października tego roku ;)

obywatel_M

Heh teraz zalapałem to z tym porsche 911 :D no cóż jestem polakiem, a nie hamburgerowcem wiec 911 i 9/11 wypowiedziane (a nie napisane) w filmie nie zrobiło żadnej różnicy :)

ocenił(a) film na 9
Bonus

No wiesz... 'najnilewen' to coś pokroju 'sadam', 'elmstrit', albo 'fakju' - nie pozostawia złudzeń... ;)

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

1. Scena w helikopterze (jedna z najlepszych komediowych scen, jakie widziałam)
2. Jak Aladeen przedstawia się w restauracji
3. Ostatnia scena, gdy ma podpisać ten dekret

Świetna była przeróbka utworu Snoop Dogga. Aladeen, motherfuc*er! ;D

ocenił(a) film na 8
Bonnie_filmweb

niezła też scena była z prostytutką pewnie bunga bunga która nie mogła zostać na noc bo następnego dnia miała spotkanie z premierem Włoch aluzja do Berlusconiego,,
jak patrzył na ściane ze zdjęciami osób z któymi spędził Noc a na widok Arnolda Schwarzenegera na jednym z nich wybuchłem śmiechem

ocenił(a) film na 7
Bonnie_filmweb

Scenka w helikopterze to majstersztyk.

I dorzucam olimpiadę.

I jeszcze dialog o tym, czy jest dobrym aktorem, bo przecież tyle nagród dostał... - za taki dowcip uwielbiam gościa.Tylko szkoda, że na koniec taki rzewny klimat wyszedł. Kazali mu, czy co?

ocenił(a) film na 7
zyrandol

Amerykański dżihad secesyjny. A potem "gorset" i odliczanie.
Ogólnie film jest słabszy, od pozostałych, ale scena w helikopterze nadrabia wszystko.

ocenił(a) film na 6
obywatel_M

Co jak co, ale moim zdaniem najzabawniejsza scena to ta gdy Alladeen wpadł na okno tej kobiety ;D

ocenił(a) film na 7
obywatel_M

polskie mohery w amerykańskim filmie

ocenił(a) film na 6
obywatel_M

Film ogólnie kojarzy mi się strasznie z "Nie zadzieraj z fryzjerem"
Scena w helikopterze była zabawna, sceny jak za byle co kogoś skazywał na śmierć i ogólnie co jakiś czas trafiała się dobra scena.
Akcent był dobry:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones