PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98357}

Dziś 13, jutro 30

13 Going On 30
6,1 68 652
oceny
6,1 10 1 68652
5,2 9
ocen krytyków
Dziś 13, jutro 30
powrót do forum filmu Dziś 13, jutro 30

właśnie obejrzałam.
cóż, zachwycający nie był, ale zły też nie.
jedyne co mnie wkurzało to zachowanie jenny.
ok, mogła być onieśmielona, ale tak naprawdę w tych czasach większość trzynastolatek chętnie skorzystała by z okazji oglądania sprośnego tańca jak to tam było nazwane, czy całowania lub robienia innych rzeczy ze swoim chłopakiem. może jestem tu trochę niesprawiedliwa, bo i faktycznie nie każda ''hot trzynastka'' jest małą dziwką, ale uważam że jenna była zbyt świętoszkowata.
w każdym razie pomijając to i kilka innych szczegółów film był całkiem niezły.
dało się obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 6
mercedesmaya

Lekka komedia na nudny wieczór. Przyjemnie się ogląda. Można obejrzeć żeby się dowiedzieć o czym marzą zakompleksione 13-latki. W zasadzie nie przepadam za Jennifer Garner ale tutaj mi się podobała, taka rola w sam raz dla jej umiejętności aktorskich.

mercedesmaya

Hahah ... mnie też to denerwowało. Wkurzało mnie to, że nie umiała się odnaleźć w tym nowym świecie. W sumie z tym Alexem to się nie dziwie czemy go nie chciała był paszczakiem ;d a nowy duży Matt to niezłe ciastko ;D

mercedesmaya

Hahah ... mnie też to denerwowało. Wkurzało mnie to, że nie umiała odnaleźć się w tym nowym świecie. W sumie to z tym Alexem nie dziwie się,że go nie chciała bo to paszczak był ;D A nowy Matt to niezłe ciasteczko ;D

Chery_BumBum

tak, dokładnie.
duży Matt był świetny. <3
tak to jest to, zachwyt nad postacią z filmu. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones