PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303530}

Dziś jest jutro

Tomorrow Is Today
7,4 46
ocen
7,4 10 1 46
Dziś jest jutro
powrót do forum filmu Dziś jest jutro

Piękny film.

ocenił(a) film na 9

Trafiłam na ten film całkiem przypadkiem na Cinemaxie 2. Od pierwszego momentu mnie wzruszył. Jest w nim coś pasjonującego. To "dogranie" tła - krajobrazów, genialnej muzyki.
Film ten ma cel : uświadomić nam, jak łatwo jest podarować komuś nadzieję. Kilka słów z tego filmu zapadnie mi głęboko w pamięć. Na przykład słowa Grega (w tej roli genialny ! Mark Hefti) : Niektórzy dostają drugą szansę, a inni nie dostają nawet tej pierwszej. Reszta to Anioły.
Postaram się zapamiętać : dzisiaj jest piękny dzień.

ocenił(a) film na 10
madlen_1991

Piękny film?to chyba za mało powiedziane.Ten film jest niesamowity i to pod każdym względem.Najlepszy jaki widziałem do tej pory.Stawiam go na 1 miejscu,a na drugim Szkołę uczuć.Ja również trafiłem na niego przez przypadek na Cinemax.Na początku wydaje się monotonny,plaża i dwoje ludzi,ale to właśnie początek filmu jest najważniejszy.Te dwa zdania;"...reszta to ANIOŁY"i "DZIŚ JEST JUTRO" potrafią wryć się w pamięć i pozostać w niej na zawsze.I tylko niedosyt pozostaje po tym,że tak szybko się kończy i szkoda,że zakończenie filmu nie jest rozwinięte.Ktoś może zaliczyłby go do kategorii film ambitny,zaś ja do kategorii MĄDRY.POLECAM GO Z CAŁEGO SERCA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones