Bastille Day

1 godz. 32 min.
6,3 16 396
ocen
6,3 10 16396
5 744
chce zobaczyć
5,4 5
ocen krytyków
{"rate":5.4,"count":5}
{"type":"film","id":720555,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bastille+Day-2016-720555/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dzień Bastylii
  • Rithven ocenił(a) ten film na: 8

i potrzebowałem!! czyli kawał dobrze skrojonego filmu akcji. Szczypta humoru związana z jakże dobrze dobraną dwójką głównych bohaterów (różnica w rasie, gabarytach, emocjach - cudowna para nawet śmiem twierdzić iż bardziej różna od cudownego duetu w Zabójczej broni!!.) Odpowiednia ilość zniszczeń, flaków. W tym samym czasie obejrzałem Londyn w ogniu i Dzień Bastylii jest na pewno lepszy w jednym - szczypta francuskiej pompy w porównaniu z balonem amerykańskiego ego w Londynie w ogniu (ostatnio mam wrażenie że łażę na propagandówki USA..dosłownie). Kawał świetnego kina (mimo prostego jak drut scenariusza) . Polecam.

• Rithven Do crashu przeznaczono zacny model merca,nie jak u nas starego eskorta,czy zdezelowane Volvo kombi,kaskaderka na duży plus.

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

karolekolszewski czyż nie o to chodzi w filmach by główni bohaterowie bujali się kozackimi furami ? Jest to trochę przerysowane, ale wygląda 100 razy lepiej niż mieliby jeździć Nissanem Almerą czy Toyotą Avensis