PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5289}

Dzień Niepodległości

Independence Day
7,2 225 258
ocen
7,2 10 1 225258
6,0 22
oceny krytyków
Dzień Niepodległości
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości

to nie spodoba ci się ten film.





Tak, tak, to do wszystkich krytykantów patosu.

ocenił(a) film na 7
NietypowyKonsument

Mi się podobał i byłem sporo młodszy kiedy byłem w kinie by go obejrzeć. W tych czasach każdy marzył o USA a dziś to się zmienia... i dobrze, polecam film Idiokracja- prawda o tamtych zza oceanu, powoli też nas to czeka.

NietypowyKonsument

A niby dlaczego patos amerykański jest lepszy i łatwiejszy do tolerowania niż inne? Patos przesadny powoduje ból zębów niezależnie od poglądów. Ale w przypadku tego filmu trudno się czasem nie uśmiechnąć i wstydliwie wzruszyć. Bo pokazuje świat zjednoczony przeciw wspólnemu wrogowi, tymczasem ludzkość zawsze była podzielona. Co nie zmienia faktu, że nadmiar patosu może męczyć. Doceniam za to stronę formalną- kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 8
jedzoslaw

Dzisiaj efekty CGI niestety ale już śmieszą niż zachwycają. Tam gdzie są jednak tradycyjne animatroniczne elementy, to film prezentuje się całkiem nieźle. A nadmiar patosu jest zawsze śmieszny. W moim pierwszym komentarzu chciałem zasygnalizować żeby nie oceniać filmu poprzez swój ideologiczny pryzmat.

ocenił(a) film na 1
NietypowyKonsument

zgaduję, że twoja piżama jest w mocarne, aryjskie penisy :)

schschfikation

O co chodzi? Ze ludzkosc sie zjednoczyla? Przeciez to logiczne, ze w obliczu podobnego zagrozenia tak by się stalo. A ze w filmie stalo się to pod berlem USA? Coz, a pod czyim mialo to się stac? XXVI RP?

ocenił(a) film na 8
schschfikation

Mógłbym nosić taką piżamą do końca swojego życia, o ile szwaby uratowałyby nas przed kosmitami.
Swoją drogą dlaczego mój komentarz wywołał u ciebie homoerotyczne fantazję, raczysz wiedzieć tylko i wyłącznie ty.

ocenił(a) film na 8
NietypowyKonsument

Edit: Widzę że masz w profilu płeć -kobieta. My mistake :)

NietypowyKonsument

No i liczyłem na takie komentarze . Dawno nie oglądałem tego filmu ale wczoraj jakoś mi wychodził bokiem. Wszędzie propaganda, że ameryka uratowała świat itd. W ogóle to czy we wszystkich filmach akcja musi się toczyć w LA ?? czy NY ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones