PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5289}

Dzień Niepodległości

Independence Day
7,2 225 286
ocen
7,2 10 1 225286
6,0 22
oceny krytyków
Dzień Niepodległości
powrót do forum filmu Dzień Niepodległości

Mam tu namysli Dzien Niepodleglosci ktory ogladam 2 razy w roku i zawsze mnie ciarki przechodza i nie moge uwierzyc jak ten film po dzis dzien wgniata w fotel efektami specjalnymi i fabula i rezyseria i montarzem i muzyka i aktorstwem.
-Pojutrze ogladam 1 raz do roku i tez oglada sie go fenomenalnie i nie ma nic podobnego z takim klimatem po dzis dzien
-Star Gate ogladam 4 razy do roku bo nie ma nic podobnego z takim klimatem i oglada sie go rewelacyjnie.KLASYK!
-Godzilla. ogladam 1 raz do roku.Mozna mowic wiele zlego o tym filmie , ale co z tego jak tez oglada sie go swietnie i efekty po dzis dzien naprawde daja rade a przeciez w tego typu filmach wlasnie o to chodzi zeby efekty specjalne wgniataly w fotel.
-2012 tez mozna wiele zlego o tym filmie powiedziec i tez pamietam ze mi sie nie podobal w kinie jak bylem.Ale im czesciej do niego powracalem tym bardziej zaczynal mi sie podobac i oglada mi sie go swietne.
-Uniwersalny zolnierz co tu duzo mowic.Swietny klimat i tez oglada sie go wspaniale

Moze dzisiaj przy natloku filmow komiksowych , filmy Emmericha juz nie sa tak dobre i odswierzajace , ale wiem ze za to co kiedys nakrecil i jak to krecil to zawsze bedzie mial u mnie wielki respekt.Byl prawdziwym pionierem filmow katastroficznych rozrywkowych na najwyzszym poziomie.Michael Bay podobne kiedys filmy robil ale jednak nie przeszly tak bardzo do klasyki oprocz Transformersow 1,2,3 ktore tez uwazam ze genialne kino akcji rozrywkowe ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones