Dzień dobry TV

Morning Glory

2010 1 godz. 47 min.
6,3 43 511
ocen
6,3 10 43511
6 857
chce zobaczyć
5,0 5
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":5}

Poranny program telewizyjny prowadzi para prezenterów- Mike Pomeroy (Harrison Ford) i Colleen Peck (Diane Keaton), którzy żywo się ze sobą sprzeczają. Nowa producentka Becky Fuller (Rachel McAdams) stara się podnieść oglądalność podupadającego programu i w tym celu, pogodzić prowadzących. 

eSKa
opis użytkownika

Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście – przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku to, co miało być spełnieniem marzeń, zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać się największym przekleństwem Becky... i jedyną szansą na uratowanie programu.  Decyduje się na spróbowanie czegoś nowego: zestawienie ze sobą szorstkiego stylu byłego prezentera Pomeroya z rozgadaną i stale przekomarzającą się gospodynią porannego programu Colleen Peck (DIANE KEATON)  Zmieniony program nosi znamiona katastrofy – następuje starcie osobowości, a Pomeroy nie zamierza zajmować się pogodą, plotkami, ani – Boże broń – gotowaniem. Młoda producentka musi walczyć o ratowanie reputacji, pracy i właśnie rozwijającego się romansu z kolegą (PATRICK WILSON).

opis dystrybutora kino

Dla Becky (Rachel McAdams, "Pamiętnik"), wydawanie programu telewizyjnego w Nowym Jorku było spełnieniem marzeń... do czasu, kiedy prowadzący go Mike (Harrison Ford, "Poszukiwacze zaginionej Arki") i Colleen (Diane Keaton, "Lepiej późno niż później") wypowiedzieli sobie wielką, otwartą wojnę. Zrobienie dobrego programu z obsadą pełną ekscentryków i skandalicznymi historiami graniczy z cudem, ale Becky zrobi wszystko, by sprostać temu zadaniu. "Dzień Dobry TV" to "wspaniała komedia", którą krytycy zgodnie okrzyknęli "mądrą, świeżą i genialną produkcją! Ten film bawi i rozgrzewa serca!"

opis dystrybutora dvd