PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766875}

Dzień patriotów

Patriots Day
7,1 30 918
ocen
7,1 10 1 30918
6,8 4
oceny krytyków
Dzień patriotów
powrót do forum filmu Dzień patriotów

Film na faktach, ale czy aby nieprzesadzony? Bo pokazuje okropną nieporadność policji, która nie potrafi sobie poradzić z dwójką napastników. Maszerują frontem ostrzeliwani jak kaczki, dopiero stary szeryf wpada na pomysł żeby zajść ich od flanki. Albo ta scena, gdzie czekali pół dnia, do nocy, próbując wywabić terrorystę z łodzi, a nie sprawdzili kamerą termowizyjną czy on w ogóle tam się znajduje i co robi? Czy żyje?
Jakoś tak mam niesmak po filmie. No i patos, dużo patosu, no ale tego w sumie się spodziewałem

ocenił(a) film na 10
slusar_o2

Przesadzony czy nie grunt ze na faktach

ocenił(a) film na 6
slusar_o2

Dokładnie o tym samym myslałem. Nieporadność policji, później lata drona, ale termowizji ni hu hu... A teren obstawiony przez chyba setkę różnych agentów. Tymczasem wystarczyłoby tam maksymalnie 2 gości z GROMu i w 5 minut by go wyciągnęli z tej łodzi...

Geralt1990

Przecież przyjechała grupa FBI i go w 5 minut wyciągnęła. Tam był problem kompetencji między różnymi służbami oraz nikt nie chciał niepotrzebnie ryzykować ludzi, zamachowiec mógł mieć materiały wybuchowe i tylko czekać z detonacją na podejście policji. Termowizja nie widzi przez materiały, nawet zwykłe szkło jest dla termowizji jak ściana.

divton

Dokladnie. SpecjalYstom pod rozwagiem polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones