PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31686}

Dzień próby

Training Day
7,6 115 058
ocen
7,6 10 1 115058
7,1 17
ocen krytyków
Dzień próby
powrót do forum filmu Dzień próby

Nastawiona byłam w sumie nijak, nie oczekiwałam po tym filmie wiele. Zobaczyłam wysoką ocenę, jedną ciekawą analizę sceny, nazwiska Hawke i Washington, więc obejrzałam.

Cóż, Denzela nie umiałam zdzierżyć już po pięciu minutach. Bardzo go szanuję, lubię, ale ta rola była nadzwyczaj pretensjonalna i zbyt mocno przerysowana. Dopiero po seansie dowiaduję się, że otrzymał Oskara za to i w dodatku przegrało tyle aktorów z niesamowitymi kreacjami... A kreacja Denzela? Pozbawiona jakiejś finezji, być może głębszego motywu?

Fabuła tak głupiutka i naiwna... film rozgrywa się w przeciągu jednego dnia, Denzel rozpierdziela wszystko i wszystkich bez konsekwencji, ma wszystko w dupie i okazuje się, że wcale nie wszyscy mają jego. Jedynie Hawke był jakiś autentyczny w tym wszystkim.

Bywają filmy autentyczne, bywają mniej. Bywają i takie, które swoją nieprawdopodobną zadziwiają. I w to się da jak najbardziej uwierzyć. Tylko film nie potrafił mnie przekonać do tego, że to prawdziwe...

ocenił(a) film na 8
urinmyveins

ja tego nie odbieram tak doslownie,akcja toczyla sie w ciagu jednego dnia ale podszedlem do tego pod kontem skorumpowanych policjantow,ktorzy przez lata robie tego typu ciemne ineresy a ten pokazany dzien to jakby juz podsumowanie tego wszystkiego..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones