PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105634}

Dzieci z Bullerbyn

Alla vi barn i Bullerbyn
7,1 4 747
ocen
7,1 10 1 4747
Dzieci z Bullerbyn
powrót do forum filmu Dzieci z Bullerbyn

Minęło trochę lat odkąd czytałem te książkę (konkretnie to 12 lat) , nie wiem może jestem już za stary, ale wtedy mi się książka bardzo podobała, a film był taki sobie. Generalnie jednak polecam, życie dzieci na wsi. Ja jeszcze (mam 22 lata) takie życie pamiętam, nie co to teraz w erze komputeryzacji młodzież się psuje. .. Ja na film z lat 80-tych to jest zupełnie dobry

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Zgadzam się. Sam jestem starszy o sześć lat i do dzisiaj pamiętam okres dzieciństwa przed okresem komputeryzacji i powszechnego dostępu do internetu. Wtedy człowiek częściej wychodził z domu na podwórko z kumplami, a wolny czas spędzony z krewnymi na wsi dostarczał niezapomnianych wrażeń, a teraz, gdy patrzę na młode pokolenie po prostu szkoda gadać.

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Ostatnio oglądaliśmy. Trzeba przyznać, że dość mocno trzyma się książkowej historii, ale... najfajniejszy jest w nim klimat prawdziwego dzieciństwa. Z chęcią polecam każdemu, kto będzie potrafił docenić Bullerbynowy klimat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones