PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470652}

Dzieciaki rządzą

Opposite Day
5,2 1 075
ocen
5,2 10 1 1075
Dzieciaki rządzą
powrót do forum filmu Dzieciaki rządzą

Słabiutka komedia, chyba dla dzieci, z Pauly`m Shore`m, który po ośmioletniej przerwie zszedł już na psy i nie śmieszy tak jak w swych wcześniejszych produkcjach. Słabe aktorstwo dzieci.

oscar_4

Pisząc "chyba dla dzieci" jesteś chyba dzieckiem,i jak się bierzesz za ocenę to twoje zero oznacza tylko zerowy pogląd na temat filmu czyli tak jak byś dziecko wcale tego filmu nie oglądał.
Jak się bierzesz za jak kol wiek film to najpierw zobacz gatunek dla kogo i o czym ma być a nie bo aktor występuje a skutki są taki jak twoja pusta opinia o filmie dla dzieci!!!

ocenił(a) film na 2
EHNATON2

Jakoś nie zauważyłem, żeby grał tu ktoś kogo można pamiętać z czegokolwiek innego godnego uwagi, więc wątpię żeby kolega dostał się tu po filmografii kogokolwiek z tego filmu.

Powiem tak, film widziałem z rok temu ale dobrze zapamiętałem na czym się męczyłem i skończyłem go co prawda przed czasem ale 1h 10 min wysiedziałem i jest naprawdę mało produkcji przy których usiadłem i tak żałuję straconego czasu :)

Straszne drewno w wyszło i to praktycznie w każdej kategorii tego filmu. Dobrze ktoś w innym temacie zauważył, że film jest plastikowy wręcz, a w kolejnym że my się wychowaliśmy na filmach innej jakości, to bałbym się puścić swoim dzieciom. Teraz przecież taka moda, posadź dziecko przed TV i puszczaj mu każdy chłam, bo masz spokój... Tyle że umysły dzieci są jak gąbki i chłoną wiele, ja bym swojego nie krzywdził w ten sposób.

Ogólnie odradzam tego typu produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones