PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004643}

Dzienna zmiana

Day Shift
5,6 12 318
ocen
5,6 10 1 12318
4,7 3
oceny krytyków
Dzienna zmiana
powrót do forum filmu Dzienna zmiana

Za dzieciaka takie filmy łykaliśmy jak pelikany i świetnie się przy nich bawiliśmy. Teraz filmwebowi znawcy kina od siedmiu boleści minusują film bo doszukują się arcydzieła. Przypomnijcie sobie lata 90 kiedy takie rozpierduchy bez ładu i składu oglądało się z kumplami na video :) Wyjmijcie te kije z tyłka.

ocenił(a) film na 6
Maciek_2

Mialem napisać tutaj coś podobnego że ten film przypomina mi produkcje z czasów VHS lat 90 a nawet 80.Niezłą wariacja na temat wampirów film na wieczór jak najbardziej do obejrzenia.Jednym z producentów jest Chad Stahelski reżyser Johna Wicka co widać w scenach akcji bo te są dobre i pomysłowe.

ocenił(a) film na 7
Kesler_2

Pewnie :) Takich filmów w mojej wypożyczalni video za dzieciaka było pełno. Lato, mały tv odtwarzacz vhs stara kanapa na strychu szyszki z ryżu i oglądało się film po filmie z kumplami :) Co to były za czasy :) A teraz siedzi tu na forum jeden z drugim i doszukują się Oscarowego dzieła i marudzą na scenariusz kiedy w takich filmach nie o to chodzi. Widać wielu ludzi zatraciło to coś z dzieciństwa i nie potrafi się wyluzować i dobrze bawić. Szkoda.

ocenił(a) film na 6
Maciek_2

Bo teraz większość ludzi ciągnie filmy za free z torrentòw.Jakby jeden z drugim zapłacił za to co ogląda,to może mieliby inne podejćie.Ja zostawiłem majątek w wypożyczalniach VHS/DVD i to były czasy ! Trzeba było iść pieszo albo dojechać,poprzeglądać nowości,poczytać opisy filmòw na pudełkach,pogadać z pracownikiem wypożyczalni - pòźniej trzeba było filmy oddać a jak sie zapomniało oddać na czas to trzeba było płacić kare.Teraz jak to wygląda ? wszystko jest na pstryknięcie palcem i dlatego tyle tutaj pseudo krytykòw filmowych i "znawcòw"

Kesler_2

Oj, oj, oj... Miałem trudniejsze dzieciństwo i nie płaczę :)

użytkownik usunięty
Maciek_2

Hmm, jak dla mnie to taka komediowa i lzejsza wersja kultowego horroru Blade z Wesley Snipesem - zadne arcydzielo, ale faktycznie nie byl najgorszy ten film, a Snoop skradl cale show :)

ocenił(a) film na 3

Snoop poza Dużą Bertą kompletnie nic do filmu nie wnosił... Traktowali go jak jakiegoś celebrytę, a w filmie nie pokazał nic co by to usprawiedliwiło.

ocenił(a) film na 6
Maciek_2

Też się zdziwiłem, bo średnią 5.5 na filmwebie zazwyczaj mają jakieś kompletne szroty, których oglądanie grozi bólem głowy. Tymczasem dzienna zmiana jest takim letnim filmikiem do obejrzenia i zapomnienia. Nic specjalnego, ale kompetentnie zrobiony.

ocenił(a) film na 6
Maciek_2

Sceny akcji bardzo miłe dla oka, ale brakło zagrożenia ze strony wampirów - te padały jak muchy. Bohaterowie mogliby być też nieco bardziej sympatyczni. Jestem fanem tego typu kina i odrobinę się zawiodłem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Skoro wysokich standardów szukasz w takich filmach jak ten to serdecznie gratuluje Tobie spektakularnego rozwoju :) To Ja już wolę trzymać głowę w tym kiblu i się dobrze bawić. A swoje osobiste wycieczki to sobie schowaj w kieszeń. Takich jak Ty ludzi którym przyjemność sprawia atakowanie w ten sposób w odp należy unikać jak gówna na chodniku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Maciek_2

Dobra zabawa. Takie klasyczne lekkie kino akcji jak za dawnych lat. Nie rozdmuchane efektami, nie silące się na wyżyny fabularnej ekspresji. No i Snoop Dogg jest. Jezu co to były za czasy jak się słuchało Snoopiego :D

Maciek_2

Dokładnie. Oczekiwałem lekkiego filmu akcji z rozwałką i wampirami i dokładnie to dostałem. Oczywiście nie jest to arcydzieło i ma luki fabularne wielkie jak rów Mariański. Ale jeśli ktoś się spodziewał czegoś innego to musi zastanowić się nad tym jak wybiera filmy.

ocenił(a) film na 7
Maciek_2

Idealnie ujęte kolego ;)
+ 1

Maciek_2

Trochę kultury towarzyszu!

harkonen_mgla

Snoop Doog w czołówce wiec nie spodziewałem się nic innego niż prostej akcji i ją dostałem. Ogólnie to te całe wampiry były tylko tanim pretekstem do napierdalania niczym więcej bo nie miały nawet ciekawej historii.

ChubakaCieLubi

I podobało się?

harkonen_mgla

Aaaa nie wiem co powiedzieć śmiałem się to napewno ale momentami się podobało a momentami czułem zażenowanie więc tak różne odczucia ale obejrzałem i nie wyłączyłem. Jest to kino na raz.

Maciek_2

Całkiem niezła produkcja. Wyciąć motyw sikania w majty i poleciałbym każdemu jako sympatyczną zabawę na wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones