PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 452
oceny
6,9 10 1 286452
7,2 28
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Mimo sympatii dla aktorów.

nudny tak jak książka.

Agila34

Film jest świetny, a książka jeszcze lepsza :)
Widzę, że interesujesz się "Zmierzchem". Pozwól, że porównam go do "Dziennika Bridget Jones". Przeczytałam 2 części Zmierzchu i obejrzałam ich ekranizację. Według mnie... nudy. Spodziewałam się czegoś lepszego. Powód? Chyba trochę wyrosłam z takich książek dla nastolatek :) Za to "Dziennik..." jest skierowany raczej do kobiet dojrzalszych i mogę zrozumieć, że pewne sytuacje nie śmieszą Cię w tym wieku. Ale mogę się założyć, że to się zmieni i za pare lat sięgniesz po książkę typu "Dziennik..." aniżeli po "Zmierzch".
Ah, i właśnie nasunęło mi się podobieństwo między dwoma powyższymi tytułami. W Dzienniku i Zmierzchu głównymi bohaterkami są kobiety, niby to brzydkie, głupie i bez szans na związek ze świetnym facetem. A tu się pojawia książę z bajki. Tyle, że w rzeczywistości kobieta ma większe szanse na takiego Marka Darcy'ego niż na wyidealizowanego do bólu Edwarda. I to sprawia, że kobieta może poczuć, że naprawdę ma szansę na prawdziwą miłość :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Agila34

mi się podobała i książka i film :D po prostu genialne , niebanalna fabuła , nie znowu nudne romansidło :D dla mnie świetne 10/10 ; >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones