PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 334
oceny
6,9 10 1 286334
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

...nie miał czasami lecieć dzisiaj o 20:20 na TVP1? :O tak przynajmniej mi pisze w kokpicie,
programie telewizyjnym :( a już się cieszyłam... ehh... :/

mlaczarnafm

Tak to prawda, ale mamy żałobę narodową, więc to z tego powodu. Komedia nie bardzo pasuje...
Ale ten dramat obyczajowy (Wszystko będzie dobrze) co właśnie jest w TV wydaje się całkiem dobrą produkcją.

Kacper_1984

no też racja... nawet ''jaka to melodia'' usunęli, to ten film tym bardziej...
a myślisz, że puszczą to kiedy indziej? no czyli w najbliższym czasie (bo tak to, to non stop puszczają na tvp1 ;p ) ??
a co do tego dramatu... to też nie taki zły... można oglądać :)

mlaczarnafm

Widzę w programie tv na necie, że Dziennik będzie w piątek 9 marca.

Kacper_1984

a tak w ogóle co to za durny polski film puścili? Nie mogę skojarzyć, a wszędzie mi pisze "Dziennik Bridget" orientuje się ktoś co to za produkcja?
No w sumie może nie taki durny, ale mimo wszystko wkurzona jestem bo chciałam "Dziennik..."

ocenił(a) film na 8
mlaczarnafm

moim zdaniem to wyłączanie komedii to jakaś bzdura - w myśl tej zasady to np. Comedy Central w ogołe powinni wyłączyć ...no a żałobę narodową powinni ogłaszać w każde święta kiedy na drogach ginie kilkadziesiąt osób.

Kacper_1984

To myślę, że "Zniewoloną" puszczą. W końcu to thriller. Dziś na TVP1 o 23.05 ma lecieć przynajmniej według programu

ocenił(a) film na 8
EM_DE_KE_AS

ja bym na program nie liczył - od dwóch dni nie mogę dojść z nim do ładu - co mam ochotę na jakąś pozycję włączam a tu co innego i to nawet nie od początku bo o innej godzinie puszczone :/ ...w tym kraju ciągle tylko jakaś żałoba narodowa - wzięli by się za poprawę bezpieczeństwa zamiast ciągle żałować....

ddiiaarr

Dokładnie. Codziennie powinni załować - najlepiej niech całkiem nie puszczają żadnych komedii tylko same tragedie.
A co do tych świąt - sam weekend od 31 października do 2 listopada co ro ku "zbiera żniwo" I bynajmniej nie ginie wtedy na drogach 16 osób a setki....że nie wspomnę o przerwie od "przed świąt" Bożego narodzenia do sylwestra. Potem lecą bilanse. i tez w setkach....I jakos wtedy komedie lecą. i wszystko jest ok.

EM_DE_KE_AS

''wszystko będzie dobrze'' - tytuł tego filmu co był w zamian.

mlaczarnafm

aha no dzięki:-) jedyne co kojarzyłam to Więckiewicza, a to mi niewiele mowiło;-)

EM_DE_KE_AS

sprawdziłam wczoraj w google ;p na jakimś programie TVP :)

mlaczarnafm

Aha:-)
A ja widziałam wszędzie "Dziennik".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones