PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 327
ocen
6,9 10 1 286327
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

znowu to oglądałam , przy kubku gorącej herbaty i tabliczce czekolady, uwielbiam obie części , Colin Firth jest cudowny ( jak zwykle), a film strasznie śmieszny ;) mój ulubiony sposób na zły humor czy depresję , polecam wszystkim, jeden z moich ulubionych filmów, a sceny bójek są rewelacyjne w obu częściach , czasami Bridget mnie wkurza np. gdy wybiera Daniela , no ale cóż za to ją kochamy ;)

ocenił(a) film na 9
shanti1993

no wreszcie ktos oprocz mojej siostry kto uwielbie ten film!!!
ja ogladam ten film i mimo ze juz bedzie to z 20 raz to mam wrazenie ze pierwszy
zawsze mnie smieszy a rola R. i C. byla nie do pobicia-nawet nie dlatego ze jakos super zagrali-ale za sam klimat:))
uwielbiam tez ta piosenke
http://www.youtube.com/watch?v=sK3wxf_Xai8

chcialabym 3 czesc , ale raczej nie bedzie

pozeracz

O tak Colin jest CUDOWNY!!!! Gra to z taką gracją i lekkością :) czy gdzieś są tacy faceci?????

Kajaga

szkoda,że jest troszeczkę stary i ma żonę ;D ja ogólnie lubię angielskich aktorów, angielskie filmy i pasuje mi ich poczucie humoru ;)

shanti1993

Stary??? Kochana on z wiekiem jest coraz lepszy i coraz bardziej do schrupania! :) Ależ on jest BOSKI!!!!

pozeracz

To jest mój ukochany film. I tez tak mam, że oglądając go 5 czy 15 raz mam wrażenie, że to jest pierwszy :P

A co do trzeciej części, gdzieś czytałam, że była w planach. Bridget chciałaby mieć dziecko. I takie klimaty.

sasafrasa

Stary??? Kochana on z wiekiem jest coraz lepszy i coraz bardziej do schrupania! :) Ależ on jest BOSKI!!!!

Kajaga

ogólnie aktorzy z wiekiem są coraz lepsi,i ja to wiem ;) A Firtha z wiekiem ogląda sie coraz lepiej ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones