PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 334
oceny
6,9 10 1 286334
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

ale oglądając ten film straciłam jakieś 1,5godz GODZ. to była pomyłka i nie porozumiem tego całego szału na punkcie tego filmu film jest NUDNY

ocenił(a) film na 9
thalia_filmweb

nie wiem jak ten film może się komuś nie podobać jest zajebisty, obejrzałam go już 3 lub 4 razy i za każdym razem jest dla Mnie śmieszny, w dodatku Colin (Mark Darci) jest uroczy no po prostu ideał faceta i nie mowie tu o jakimś wyobrażeniu z filmu ale o tym, ze jest bardzo przystojny i męski, a jeśli jest prywatnie choć trochę taki jak w filmie, to tylko zazdrościć jego zonie, IDEAŁ!!!!

lena1410

Jak dla mnie też jest nudny. Jeśli chodzi o jej popularność. Może chodzi tutaj identyfikację z główną postacią, która tak bardzo podobna jest do większości przeciętnych kobiet? Jest kilka fajnych scen, ale przyznaję, że nie było momentu, gdzie mógłbym spać z krzesła.

qnaman

Są gusta i guściki, ale jak to czytam to zastanawiam się czy wszyscy oglądaliśmy ten sam film.?!

Ja wielokrotnie "zleciałam z krzesła" :-)

Cpt_Pchelka

może to krzesło było po prostu niewygodne :)

ocenił(a) film na 3
thalia_filmweb

Dla mnie również film przenudny. Zmusiła mnie do tego moja dziewczyna, która go uwielbia i widziała kilka razy. Ja widziałem raz, w zasadzie nie cały, bo nie dało się tego oglądać. Mimo iż lubię czasem komedie romantyczne to ta nie jest dla facetów totalnie. Zgadzam się z thalia_filmweb - stracone 1,5h.

ocenił(a) film na 9
cianek

Co ty opowiadasz , film przedni oglądam go raz w roku.

ocenił(a) film na 7
thalia_filmweb

dla jednego nudny, dla innego fajny.
ja ten film uwielbiam :) bo bije od niego prostota. główna bohaterka to madra nie jest, śmieszy mnie jej głupota :D fajniusi film :)

ocenił(a) film na 8
thalia_filmweb

Mi się podobał. Warto obejrzeć chociażby dla sceny z mokrym Grantem.

ocenił(a) film na 8
HeatherSweet

Hehe mokry Grant to jest to ! mnie też się ten film podobał :)

ocenił(a) film na 5
thalia_filmweb

całkowicie się zgadzam, szczególnie, że czytałam książkę i też jest beznadziejna...

alice12321alice

Ksiazka jest duzo lepsza od filmu, zgadzam sie ze nie jest to arcydzielo filmowe, ale ja czytajac ksiazke wielokrotnie prawie "spadlam z krzesla"

ocenił(a) film na 8
thalia_filmweb

Mnie osobiście się podobał :)

thalia_filmweb

dla mnie też nudny, i ta szkaradna Renee..

thalia_filmweb

A ja uważam, że to dobry film. Gra aktorska na poziomie. Nie przepadam za komediami romantycznymi, ale tego typu filmy bardzo lubię. To jest wzór dla twórców k.r. Bohaterowie są wyraziści, ponadto jest w nim wiele ciepła i uroku.

ocenił(a) film na 10
TheNekokuroi

zajebis*ty film!mój ulubiony, kolejna część też super!

ocenił(a) film na 8
thalia_filmweb

ten film jest kultowy!!!! tka jak "Ojciec chrzestny" dla kazdego faceta tak "Dziennik Bridget Jones" dla nas - dziewczyn :))))
co do ksiązki - konwencja pamiętnika jest świetna (w filmie raczej nie do odtworzenia) ale film dużo nie odbiega od ksiażki...

ocenił(a) film na 3
melpomene_fw

Porównywać ten film do ojca chrzestnego obejetnie pod jakim katem jest zbrodnia na narodzie filmowym

ocenił(a) film na 8
kszan201

Dlaczego? to 2 świetne w swoim gatunku filmy, tematyka jest w tym momencie nieważna
Ps. Dlaczego ludzie lubią filmy o mafii?

ocenił(a) film na 10
kszan201

Czy ktoś tu porównał "Ojca Chrzestnego" do "Dziennika..."? Czytajta ludzie ze zrozumieniem, bo naprawdę, czasem brak słów.

ocenił(a) film na 8
thalia_filmweb

Trzeba spojrzeć na niego z lekkim, przymrużeniem oka, w końcu to kmedia romantyczna:) Uwielbiam głupkowatą Briget, u której wady pietrzą się ponad czubek głowy, a zakochał sie w niej przystojny i inteligentny facet, oczywiście, że to prawie since fiction :)

ocenił(a) film na 2
thalia_filmweb

zgadzam sie. dla mnie tez byl nudny.

ocenił(a) film na 7
thalia_filmweb

Zgadzam się. jedyne co ratuje ten film, to dobra muzyka, oraz Colin, oraz kilka śmiesznych scen ;)

thalia_filmweb

bo trzeba jeszcze umieć śmiać się i nabrać dystansu do pewnych rzeczy, a nie wszystkim to dane

thalia_filmweb

Film zdecydowanie dla pań... i jak widać nie wszystkich. Miałem nieszczęście widzieć film w kinie i mało nie kimnąłem.
Scen śmiesznych nie wystarczałoby na wypełnienie 30-sekundowego trailera. Nie chcę nawet oceniać tego filmu.

użytkownik usunięty
thalia_filmweb

film wcale nie jest nudny, ale książka jest tak czy tak wiele lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones