PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 327
ocen
6,9 10 1 286327
7,2 27
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

szału nie ma

ocenił(a) film na 5

Byłam ciekawa tego filmu bo chyba tylko ja go wcześniej nie oglądałam i powiem szczerze, że szału nie ma. Spodziewałam się czegoś barwniejszego. Nudne to nie było, było parę śmiesznych momentów jak np. bójka na ulicy ale generalnie dość przeciętny.

użytkownik usunięty
aczkolwieczka

Dokładnie. Według mnie zrobiono wokół niego za dużo hałasu. Film przeciętny nic nadzwyczajnego, spodziewałam się czegoś więcej.

ocenił(a) film na 8

Ten film nie miał być śmieszny, raczej zabawny i taki był; trzeba też pamiętać, że jest to film z przełomu lat 90/00, trochę się jednak zmieniło przez dziesięć lat, więc jedyne, co można wywnioskować z twojej wypowiedzi, że film co najwyżej nie przetrwał próby czasu i do młodszych już nie trafia (chociaż dziwi mnie to bardzo, bo ja jestem 92' i jak oglądałam go w wieku 13 lat tak i teraz nadal mi się podoba). Ale najważniejsze - Bridget Jones to klasyk, był to chyba jeden z pierwszych, (jak nie pierwszy z takim sukcesem) film w tym typie. Teraz filmy o dziewczynach, kobietach na rozdrożu piszącym pamietniki, posiadające przyjaciela geja i szalone przyjaciółki szukające szczęścia w miłości to nic szczególnego, ale trzeba pamiętać, że to "cliche" skądś się wzięło...

ocenił(a) film na 1
szalom

Dla mnie ten film to dramat. Nic zabawnego w nim nie było, ledwo dotrwałam do końca. Myślę, że nie ma tu nic do rzeczy wiek bo jak ja oglądałam ten film około 2004 roku to miałam 26 lat.

ocenił(a) film na 8
darudee

Ja tam myślę, że wiek trochę ma do rzeczy. Może nie tyle wiek, co sentyment, do filmów na których się wychowaliśmy. I tak jak dla mnie Król Lew jest jedną z najlepszych tzw. bajek, to podejrzewam, że na współczesnym dziecku nie zrobi większego wrażenia. Może się mylę. Ale do Bridget Jones też podchodzę z sentymentem. To jest jeden z filmów, które mogę obejrzeć sobie kiedykolwiek, i zawsze poprawia mi nastrój, nigdy się nie nudzi. Podobnie mam z Love Actually i pewnie znajdzie się jeszcze kilka innych filmów. Teraz też inaczej podchodzę do filmów i ciężej mnie zadowolić, ale sentyment do tamtych pozostaje.
Dla mnie klasyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones