PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 896
ocen
6,1 10 1 71896
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

Niestety to jeden z tych filmów, o których szybko zapomnę.
Teoretycznie zapowiadał się nie źle.. lata 50, dobra obsada,
fajna sceneria, historia o czymś i wątek miłosny.
Niestety okazał się nudny i jedyne uczucie jakie
we mnie wzbudził, to obojętność. Ładny obrazek, pusty w środku.
Zakończenie filmu.. no cóż, na siłę, na szybko.. myślałam, że chociaż
ono zaskoczy, ale niestety.
Przyznaję, iż podobały mi się zdjęcia, widoki i klimat lat 50,
jednak to wszystko co mogę o tym filmie powiedzieć dobrego...

ocenił(a) film na 5
kulturalneuczucia

zgadzam się, czegoś mu zdecydowanie brakowało.

ocenił(a) film na 7
kulturalneuczucia

A ja się nie zgodzę - jak dla mnie film bardzo udany i spójny, opowiada ciekawą historię - nie zapominajmy, że główną osią fabuły jest chęć zarobku po trupach i zamienianie pięknych i wyjątkowych w skali świata miejsc w mcdonalds. Do tego sporo zabawnych gagów i bardzo dobra gra aktorska - chociażby Sala :D Zdjęcia i wykonanie rewelacyjne. Ogólnie nie wiem, czego więcej oczekiwać w takim filmie; dobry kawałek kina i dobrze się ogląda. Na Big Lebowski też narzekano kiedyś a teraz wszyscy się zachwycają...

pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
barnabaszu

Sala to był świetny ale w książce, ten w filmie to jakieś nędze popłuczyny. Do tego ten aktor gra momentami strasznie sztucznie.

ocenił(a) film na 5
kulturalneuczucia

Ładny obrazek, pusty w środku ....bardzo trafne określenie filmu..

ocenił(a) film na 7
kulturalneuczucia

I tak i nie, bo moim zdaniem film ma i lepsze i gorsze momenty. Tych drugich jest niestety więcej, łącznie z banalnym zakończeniem. Materiał na ciekawy (i głębszy) obraz był, rola Kempa dla Deppa wręcz idealna, a wyszło jak wyszło. Ale, że lubię rum, ciepełko i JD... 7.

użytkownik usunięty
kulturalneuczucia

Ja nawet do końca filmu nie doczekałam.. A rzadko zdarza mi się nie dotrwać do finału, więc naprawdę było źle..

ocenił(a) film na 4

Niestety się zgadzam. Przewijanie filmu i oczekiwanie na COŚ oznacza, że film nie jest udany. Jestem zawiedziona.

ocenił(a) film na 4
kulturalneuczucia

Gdyby nie Depp, dałabym pewnie 2. Z drugiej strony, gdyby nie Depp, to bym "Dziennika" w ogóle nie obejrzała... Niby normalnie, działo się coś, postacie przesuwały się od prawej strony ekranu ku lewej lub odwrotnie, ale wyjątkowo mało mnie to obchodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones