PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 894
oceny
6,1 10 1 71894
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem


Niezły film, widok Johny'ego Deppa na bani jest prześmieszny. Warto zwrócić uwagę na Ribisiego i Jenkinsa, słowa uznania należą się też pięknej, ale i utalentowanej Amber Heard ! czyli ważniejszy jest drugi plan.
Po za tym fajne widoki i bardzo klimatyczna muzyka. Warto pooglądać, ode mnie 7/10.

anula0001

Zapewne zaraz zostanę zlinczowany ale film naprawdę był doby! O ile moja Żona spoglądała na mnie z politowaniem co to za dziadostwo wybrałem o tyle ja sam jestem tym filmem zachwycony i nie pamiętam kiedy tak dobrze bawiłem się jak by nie było na dramacie :)

Końcówka trochę zbyt amerykańska ale coś tam było że to w oparciu o prawdziwą historię to się nie czepiam.

ocenił(a) film na 6
anula0001

Bardzo ciekawe co piszesz i w sumie się zgodzę lecz nie nic mnie tak mocno nie zaskoczyło jak na "Dramat" dla mnie poza widokami i rolą aktorską nic ciekawego nie było co chwile rum pili jak "Piraci z karaibów" ale pominę ten rum po zobaczeniu pomyślałem tylko że więcej tego nie mam ochoty oglądać stąd ta ocena 5... na wyższą musiało by mnie coś tam zaskoczyć a te walki kurczaków i w ogóle poza klimatem nic dobrego tam nie było.

ocenił(a) film na 6
anula0001

Dodam że jedyne co mnie wciągnęło by to obejrzeć to obsada filmowa a przede wszystkim Amber... i Depp itak się zawiodłem trochę na filmie szczerze mówiąc pierwsza godzina filmu nudna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones