PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 895
ocen
6,1 10 1 71895
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

Johnny Depp ,Benicio Del Toro i Hunter Thompson znowu razem! Ciekawe czy wyjdzie z tego coś tak psychodelicznego jak Las Vegas Parano....

ocenił(a) film na 5
promovid1

Oby takie bylo i przypominalo Las vegas Parano

promovid1

Reżyser Bruce Robinson debiutował klimatycznym dziełem "Withnail and I". Należy zauważyć, że zachodzi silna korelacja pomiędzy bohaterami tego filmu, a bohaterami filmu "Las Vegas Parano". :P Gorąco polecam oba filmy!


Czekamy z niecierpliwością na te niesamowite połączenie! :)

revok

W całym tym wyliczeniu brakuje jednak jednego z ważniejszych elementów - Terry'ego Gilliama. Bez niego to nie będzie Las Vegas Parano II...

Mau

I dobrze, że nie będzie to druga część! Odjechany "Las Vegas Parano" jest rzeczywiście unikatowy i nie do powtórzenia, tak samo jest z filmem "Withnail i Ja"... to na co czekam to połączenie klimatu obu filmów - zrobienie nie tego samego, ale czegoś nowego... równie dobrego. :)

promovid1

chyba III bo pierwowzorem było "tam wedruja bizony" polecam murray tam gra bardzo ciekawie, teraz zaluje ze piersze obejzałem las vegas,a na to czekam z niecierpliwoscia

promovid1

Ja nie chcę powtórki Las Vegas bo to już było. Coś nowego i fajnego proszę!

Darth_Mail

Stanowczo nie chcę powtórki "Las Vegas Parano"!

ocenił(a) film na 7
karaiby

A co powiesz an powtórke Fear and Loathing in Las Vegas :p

promovid1

razem ale nie do konca-bez Thompsona-jego jest książka na podstawie której ten film powstaje.Sam Thompson nie żyje-ale to chyba wszyscy wiedzą:)

ocenił(a) film na 4
red_sand

No to to jest 2 część "Las Vegas Parano" ? Czy co , bo niekumata jestem. ;P :)

paulazet

wręcz rzec można że to prequel ( vide: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hunter_S._Thompson)

polecam obejrzeć "tam wędrują bizony" z murrayem to pierwowzór las vegas parano

abstarhując od zawiłości czkamy na "kroniki rumowe"

montek

Widziałem "tam wędrują bizony" - Murray tez świetnie wypada jako Hunter, nie powiem złego słowa :P

Kroniki Rumowe jak to wyśmienicie brzmi, jezu ... mam nadzieje ze Johnny zrobi ten film dla śp Huntera S. thompsona aka Raula Dukea który odszedł od nas chyba z dwa lata temu, ... zresztą na napisach końcowych do Rozpustnika widniała dydykacja dla Huntera S. Thompsona i Marlona Brando - czyli dla dwóch wielkich przyjaciół Deppa ...

greenman_3

Święte słowa stary, tylko że Marlon Brando był nie tylko wielkim przyjacielem Johnnego, ale jednocześnie jego gooru(nie wiem czy dobrze napisałem). Ale ja koniecznie pójde na "Kroniki Rumowe", bo chyba każdy z nas by chciał zobaczyc nowe przygody Raul'a Duke'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones