PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 896
ocen
6,1 10 1 71896
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

Nic specialnego.

ocenił(a) film na 4

Witam, jestem świeżo po seansie, subiektywnie film słaby, banalny. Odnoszę wrażenie że chciano wkomponować to i owo dać z tego i tego bo myśleli że tego właśnie brakuje, wyszło jak wyszło i specjalnie dla mnie nie jest warte uwagi. Myślę że trochę szkoda, bo potencjał miała ta historyjka. Taka moja opinia, daje słabą 4, Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Matowy

Nie znasz się na filmach, albo masz słabo rozwiniętą wyobraźnie. Liczyłeś na sieczke w stylu Tarantino ? Zresztą powinieneś wyjaśnić o co ci chodzi z tym "tego i tego" bo wydaje mi się, że chcesz się do czegoś przyczepić, ale nie wiesz sam dokładnie do czego.

ocenił(a) film na 4
JakubGajda

Witam Jakubie, na filmach się nie znam dlatego w moją wypowiedz wkomponowałem słówko subiektywnie. Co do filmu, słaba gra aktorów, wątek nierówności społecznych żenująco słaby, tylko ta historyjka miłosna mnie urzekła:) aż się popłakałem (ze śmiechu). Wydaje mi się iż chciano stworzyć oryginalny film w oparciu o słówko rum, dokooptować troszkę z komedii, ten wątek miłosny, i dramat ci źli ludzie chcący wybudować hotel, drogi przy okazji dać prace i możliwość rozwoju, jakie to nie sprawiedliwe!! co za patos. Film nie dla mnie, mam nadzieje iż zaspokoiłem twoją ciekawość, Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Matowy

Przyznam, że scenariusz nie obejmował wielu istotnych rzeczy bez których film trochę podupadł na fabule, ale aktor pierwszoplanowy i drugoplanowy zagrali bardzo dobrze. Ponad to film był bardzo dobry, przyjemny i odmienny od innych. Można powiedzieć ze jedyny w swoim rodzaju, Dziekuje i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Matowy

I do tego gówniana adpatacja.

ocenił(a) film na 9
Tortuga033

Nie wiem,nie czytałem książki. W ogóle nie wiedziałem że takowa jest :)

ocenił(a) film na 10
Matowy

Współczuję że obejrzałeś kolejny słaby film..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones