PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 844
oceny
6,1 10 1 71844
4,8 13
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

Absolutnie nie sugerujcie się tymi recenzjami, które wypisują znudzeni "oglądacze" filmowych komiksów! TEN FILM JEST NAPRAWDĘ DOBRY!!! Co prawda nie znajdziecie w nim komputerowych efektów specjalnych, pogoni i ucieczek samochodowych ze strzelaniną w tle, ani nic z takich "chwytów", ale na pewno zobaczycie tak niebywale życiowy film, że już dawno takiego nie widzieliście! Niezła fabuła, piękne plenery i doskonała gra aktorska! Czegóż trzeba więcej?... TEN FILM NAPRAWDĘ WARTO OBEJRZEĆ!!!

greg3101

"Co prawda nie znajdziecie w nim komputerowych efektów specjalnych, pogoni i ucieczek samochodowych ze strzelaniną w tle, ani nic z takich "chwytów"...

… nie zobaczycie też niczego innego:)

"...ale na pewno zobaczycie tak niebywale życiowy film"

W tv widziałem program, w którym ogląda się jak żyją bezdomni. Trochę łażą, trochę gadają, zbierają śmieci... to też niebywale życiowy film i podobnie ciekawy, jak ten cały "Dziennik...".Znam wiele filmów dokumentalnych o wiele ciekawszych i bardziej intrygujących od tego, bo opowiada "o niczym", ale przede wszystkim o niczym ciekawym.

"znudzeni "oglądacze" filmowych komiksów!"

Najlepiej tak podsumować ludzi. Bo jak ktoś nie lubi nudy, to już jest niedojrzałym dzieciuchem? Nie wystarczy by film był życiowy. Film ma opowiadać o czymś, o czym warto opowiedzieć. A ten opowiada o codziennym życiu alkoholików. Mało jest ciekawych filmów dokumentalnych, w tym fabularyzowanych dotyczących niezwykłych postaci, lub wydarzeń? A może to też "filmowe komiksy", bo nie są nudne, lecz "barwne" w treści... Sorry, ale jak ogląda się film o Cezarze, czy takim Napoleonie, to nie po to, by dowiedzieć się co mówił do krawca, patrzeć jak spożywa posiłek przy stole i gdzie chodzi za potrzebą. Oglądane treści muszą stanowić jakąś wartość, inaczej są bezwartościowe. No, ale jak ktoś lubi patrzeć jak bezdomni układają łachmany w koszyku, to i "Dziennik..." może go zaintrygować.

(spoiler) Przecież były pogonie, ucieczki samochodowe, z "miotaczem ognia" w tle... więc?

ocenił(a) film na 9
greg3101

Dziwi mnie taka niska ocena filmu, choć z drugiej strony może ze mną jest coś nie tak. Oglądałem Dziennik już ponad 6 razy i nadal jest u mnie jedyną 10 (na chwilę obecną) na koncie. Sam nie wiem dlaczego ten film tak na mnie działa¯\\\_(ツ)\_/¯

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones