PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 895
ocen
6,1 10 1 71895
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

żeby głosować na film z 2008 roku .

hebre

podejrzewam,że to fani(-ki) deppa.ja nią jestem,ale takich rzeczy nie rozumiem.bez komentarza.

nosferatu

dorzucam sie. Jak sie ktos sugeruje aktorem czy aktorką to niech na niego/nią głosuje

byc

opcja głosowania przed premierą powinna być wyłączona. powinni tego zabronić. filmy z deppem są dobre, ale nigdy nie wiadomo kiedy coś w nich schrzanią.

Ronemund

No a bywają schrzanione ;)... Np. "Ed Wood"...
Rzeczywiście opcja głosowania powinna być wyłączona!

Musta_Prinsessa

niby co schrzanili?? Ed Wood był znakomity! przedyskutujmy tę sprawę!

Ronemund

dokładnie opcja głosowania przed premiera filmu powinna byc nieaktywna!!!!!!!!! nie da sie tak zrobic?
(Eda Wooda tez bede bronic - ktos se stawia?:)

wpaskiikropki

Czy "Ed Wood" był schrzaniony, bo wyłączyli kolor?;)

karaiby

Benicio Del Toro, Johnny Depp , Nick Nolte więc film będzie zajebisty wiec nie świrujcie mi tu bo gdyby była opcja ocenienia to w ciemno dałbym 10 , a po obejrzeniu nawet 11 :>


gontarek

To nie nowość, że każdy glosuje na film ze swoim ulubionym aktorem dlugo przed premierą. Nie widzę tu zadnego powodu do ekscytacji.

Progresywna

Ed Wood schrzaniony? moj boze. moim zdaniem jesli chodzi o filmy z Johnnym to koszmarny byl Rozpustnik i Dziewiate Wrota. mozecie linczować. ;)

hebre

Ja jestem fanka Deppa, ale żeby dawać ocenke filmu przed premiera to... hehe strasznie głupie..;)

_LadyGirl_

Na szczęście już chyba wyłączono opcję głosowania na ten film. ;P

A co do "Ed Wooda" to nie zgadzam się z zarzutami, któregoś z użytkowników. Świetny film, jak prawie każdy Burtona. ;-)

hebre

'banda idiotów' .... xD lepiej bym tego nie ujęła
a Ed Wood to świetny film!!!

green_gherkin

No, tylko jedne złe słowo na Ed Wooda, a we mnie będzie się miało na pewno wroga! Ale chyba sobie w tym temacie nie pogadamy patrząc na daty wpisu ;) ;(

Lady_From_Burton_World

a jednak sobie pogadamy:)
Ja jeszcze nie ogladalam Ed Wooda,ale sądze ze bedzie niezły,bo Burton+Depp to para nie do przebicia...:P
POzDRo

Bodysnatchers

Ed Wood to mistrzostwo :) super film :) a co do głosowania na film przed jego obejrzeniem...... eh... istotnie banda idiotEK! bo to pewnie 13 letnie fanki Deppa :)

NonaT

Co się czepiacie mamy jasnowidzów na forum ;)

Dyzieek

hehe dobre i najwyraźniej masz racje ;d;d

Dyzieek

albo ludzi którzy umieją przemieszczać się w czasie, tylko pozazdrościć ;p ;) pzdr.

blumarine

I ja sie dołącze do dyskusji:p już któryś raz czytam zachwyty nad Ed Woodem, i szlag mnie trafia, bo nie rozumiem co takiego wspaniałego w tym filmie czego ja nie zobaczyłam? połaczenie Depp-Burton jest niesamowite, ale na tym filmie MOCNO sie rozczarowałam! Był poprostu nudny... niestety:/
Ledwo dotrwałam do konca. I za co ten aktor drugoplanowy dostał oskara?

co do Rozpustnika to Depp pięknie go zagrał. Cały film był świetny wogóle.

guzina

Dla mnie Ed Wood nie był nudny, był cudownie klimatyczny (dzięki czarno-białemu kolorycie), zabawny, ciekawie poprowadzony (pokazano najważniejsze filmy Wooda, jego życie osobiste, przyjaźń z Belą). Zakończenie idealne- zwycięski Ed Wood to coś na co czekałam cały film, chociaż wiem, że potem stoczył się jeszcze bardziej, ale nie liczą się fakty, liczy się to co na ekranie ;).
Rola Johnnego rewelacyjna- ten wieczny uśmiech i optymizm godne pozazdroszczenia, zapał, upór, walka o marzenia... może i chciał robić te filmy dla kasy, ale jak on chciał... Depp to wszystko przekazał.

Za co Martin dostał Oscara? Cóż, dla mnie Oscary nie są najważniejsze, ale wydaje mi się, że rola narkomana, człowieka u progu śmierci, upadłej gwiazdy, który mimo wszystko nie chce tak po prostu odejść, chce jeszcze korzystać z życia, chce ślepo wierzyć Edowi, że uda się nakręcić nowy film, dobry film była wręcz stworzona dla niego. Tego nie da się tak prosto opisać, trzeba obejrzeć, wejrzeć w mimikę, w charakter postaci...

Ja ze swojej strony uwielbiam ten film i mogę go oglądać bez końca, ale...co kto lubi ;). Rozpustnik zresztą też mi się podobał- dałam 10/10

Lady_From_Burton_World

*czarno-białemu kolorytowi oczywiście ;p

ocenił(a) film na 6
Lady_From_Burton_World

Lepiej bym tego nie ujęła ;) Burton to Burton - nie każdemu przypada do gustu, ale kiedy już rozkocha, to na dobre.

hebre

to mnie zastanawia... film nawet nie ma obsady, a juz jest rewelacyjne. ja rozumiem, ze Depp jest rewelacyjny w kazdym filmie, ale nie za wcześnie przypadkiem na głosowanie? nawet nie wiadomo czy film powstanie ;D

ocenił(a) film na 6
hebre

bez ciśnień ludziska :D poczekamy - zobaczymy
pzdr

hebre

po jaka cholere cos blokowac? niech sobie ludzie pisza co chca, co to jest? komuna?

przemo89p

Nie, cywilizowane forum. I dlatego pewnych rzeczy smarować tu nie uchodzi.

Klee

O, mądrze Klee prawi.
Pewien poziom na forum musi być..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones