PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119724}
6,1 71 897
ocen
6,1 10 1 71897
4,9 14
ocen krytyków
Dziennik zakrapiany rumem
powrót do forum filmu Dziennik zakrapiany rumem

ja można oceniać film który jeszcze nie powstał ,czy wy jesteście naprawde
tak tępi czy to forum z natury takie jest ! nie moge

ocenił(a) film na 6
temteges

filmweb schodzi na dno.. co zrobić


ocenił(a) film na 7
temteges

No zgadzam się co do słowa...
Jak potem można się opierać na ocenie filmu z tej stronki skoro można tą ocenę już wykreować nawet przed powstaniem filmu, bo ludzie BEZMYŚLNIE głosują nie widząc go na oczy! Jakie to beznadziejne...

ocenił(a) film na 6
make_love

Następni nawiedzenia;)
A opieranie się na tutejszych ocenach to juz szczyt głupoty:)

temteges

te oceny to z dupy wziete powinni zablokowac oceny przed premiera bo jak 50 baranow oceniło film ktory nie powstal i to jest przy wielu filmach

ocenił(a) film na 6
maciekklimek

toż to skandal

maciekklimek

Myślę, że nawet jakby zablokowali ocenianie przed ppremierą to znajdą się i tacy ''pseudokinomani'', którzy nie obejrzeli filmu a ocenili go tylko po plakacie czy opisie.

adrian123

powinni zrezygnować wogole z oceniania filmu ,cały ranking i wogole cały
filmweb powinien opierać sie tylko na ulubionych ,szkoda że nie można
dodawać filmów do ulubionych nie oceniając ich ! osobiscie to nie oceniłem
żadnego filmu bo jest to według mnie głupie i niema sensu ,mam nadzieje że
kiedyś redakcja o tym pomyśli ,bo to by była najlepsza opcja :) aha także
rezygnacja z recenzowania filmów to też by sie przydało bo jak czytam
niektóre recenzje to mnie szlak jasny trafia i krew nagła zalewa :) tyle w
tym temacie

temteges

Sama idea ocen na Filmwebie jest zła bo ludzie oglądający jakąś gównianą komedie dają jej np. 7 bo "nawet fajna" a później oglądają Ojca Chrzestnego czy też Forresta Gumpa i również dają 7-8. Albo powinny być osobne rankingi jeżeli chodzi o komedie, akcje i wrażenia artystyczne albo zlikwidujcie cały ten Top Świat i oceny na tym portalu. Ludzie chyba przyjęli tylko skale od 5-10 jak coś jest gówniane to dajmy mu 1 a nie 7 bo nawet niezłe było. W ogóle dyskusja tutaj jest zbyteczna a oceny nie mówią w rzeczywistości czy warto zobaczyć film. Same ocenianie przed powstaniem filmu to proceder wśród niedorozwiniętych dzieci więc nie ma co z tym walczyć bo zwalczyć się tego nie da. Te dwie sprawy łączą się jednoznacznie, nie ważne czy dzieci pizgają 10 jeszcze przed powstaniem filmu bo i tak oceny tutaj odbiegają zupełnie od rzeczywistości i nie są żadnym wyznacznikiem wartości filmu bo setny film w rankingu ma ocenę 8 z haczykiem a pierwszy 9 z kawałkiem to jaka to różnica ja się pytam ?! Dno i wodorosty.

ocenił(a) film na 4
smithi09

Zgadzam się z Wami. Ocenianie filmów przed premierą jest głupotą. Teraz inni "mądrzy" ludzie dadzą takim filmom "1", żeby zmniejszyc tak wysoką średnią.

Nie chciałbym jednak, żeby zablokowana była możliwośc oceniania filmów i nie sądzę, żeby do tego doszło. Każdy ma swój gust i trzeba uszanowac, że nie każdy musi dac "Ojcowi chrzestnemu" czy "Forrestowi..." 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones