PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446445}
7,3 42 429
ocen
7,3 10 1 42429
Dziewczyna i chłopak wszystko na opak
powrót do forum filmu Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak

Niesamowity!

ocenił(a) film na 10

Prosty a jednoczesnie szalenie skaplikowany?! Czemu nie widzialam tego filmu wczesniej???? Nie ma juz takich filmow, gratuluje pomyslu, nawet nie pomyslu, realizacji jest niesamowita. Goraco polecam ;)

CENNA LEKCJA ZYCIA!

ocenił(a) film na 8
ninabukowska

Genialny! :D Takie filmy można oglądać i oglądać ;)

Xsavi

Dokładnie! Był niesamowity! Niby taki dla dzieci o dzieciach, ale miał głębszy sens. I ach ten przystojniaczek Bryce! xD

ocenił(a) film na 10
Kasjopeja69

Powalający :) brak mi słów po prostu. Myślę, że to właśnie dzieci, które odegrały główne role, nadały filmowi odpowiedniego nastroju, klimatu i łagodnej, przyjemnej atmosfery. Podsumowując: film dobrze zrobiony, nie naciągany i realistyczny (co jest bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach).
+ uśmiech Bryce'a <3 przystojny z niego chłopak :)

ocenił(a) film na 9
ninabukowska

Przyjemnie się oglądało :) taki film o życiu, fajnie pokazana jedna historia z perspektyw dwóch postaci :)

ocenił(a) film na 9
ninabukowska

Cudowny film z niezwykłym przesłaniem. Gra młodych aktorów też bardzo dobra. 10/10

ocenił(a) film na 10
ewcia532_filmweb

Ja dałem najwyższą ocenę bo w filmie podobało mi się absolutnie wszystko. ZDECYDOWANIE ZA KRÓTKI !
Dawno nie oglądało mi się tak przyjemnie żadnego filmu.
Arcydzieło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones