PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544627}
6,5 85 556
ocen
6,5 10 1 85556
3,8 4
oceny krytyków
Dziewczyna w czerwonej pelerynie
powrót do forum filmu Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Czy wy też przez cały film próbowaliście zgadnąć kto jest wilkołakiem? Podejrzewałam wszystkich
oprócz jej ojca...

ola111504

A ja odrzuciłem innych, bo pokazywali to aż zbyt sztucznie. :D

ocenił(a) film na 10
Gangelus

Tak, na przykład główni bohaterowie na sianie okiem Henry'ego... To byłoby zbyt oczywiste. ;) Chociaż sama dałam się nabrać i nieco się zdziwiłam, gdy okazało się jak jest naprawdę.

naanusia

Ale z Peterem przesadzili...Tak na siłe to wmawiali..

ocenił(a) film na 10
Gangelus

Ale udało im się, ojciec głównej bohaterki był ostatnią osobą którą podejrzewałam. :)

naanusia

Ja miałem wątpliwości, ale stawiałem na niego. Dużo filmów gdzie się zgaduje, kto jest podobnie tworzą. :D

ocenił(a) film na 10
Gangelus

Ja podejrzewałam tak naprawdę każdego. :D

naanusia

skoro cała wioska oprócz Valerie miała brązowe oczy, to już chwilami myślałam, że wszyscy są wilkołakami :D

ocenił(a) film na 8
ola111504

A mi się udało, bo od początku podejrzewałem ojca :) Trochę się zmartwiłem, bo przed chatką wszystko zaczęło wskazywać na Peter'a, ale koniec końców miałem rację :)

ocenił(a) film na 8
adrczech

Bystrzacha :P

adrczech

Współczuję :(

ocenił(a) film na 8
ola111504

ja też prawie wszystkich podejrzewałam i zanim się wyjaśniło kto jest nim, to już byłam głupia.. na początku babcię, następnie tego chłopaka z kartami później Petera, Henrego, znowu babcię... jakoś ojca nie brałam pod uwagę.. a nawet jeszcze tego Simona(Gary Oldman) ale wiem, wiem to było głupie bo była pokazana ich walka.. aha i jeszcze przewinęło mi się przez myśl że może być więcej wilków... a tak po za tym to byłam zaskoczona że ona dźgnęła Petera nożem! skandal! ;)

ocenił(a) film na 8
ola111504

Wahałam się między Henrym (tym za którego miała wyjść), Peterem (przyjacielem), a ojcem Valerie.

ola111504

Ja na początku myślałam że to Peter, chociaż to byłoby zbyt oczywiste, a potem jej babcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones