PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493475}

Dziewczyna z portretu

The Danish Girl
7,2 100 643
oceny
7,2 10 1 100643
5,4 33
oceny krytyków
Dziewczyna z portretu
powrót do forum filmu Dziewczyna z portretu

Ten film jest arcygenialny i powinien być w pierwszej 100 na top 500! Dead Pool jest 60 któryś a ten film tak słabo oceniony?! Polaki patrzą na ten film przez homofobię! Polacy to obrzydliwe homofoby , dlatego pewnie oceniają go tak nisko .
Ten film ukazuje problem , który w Polsce jest tematem nr 1 , a w krajach zachodu już w latach '20/'30 zmagano się z nim . Alicia Vikander to najpiękniejsza kobieta jaką w życiu widziałem - jest nieopisanie piękna i utalentowana , a Eddie Redmayne jest genialnym aktorem , i dla mnie lepsza rola niż w Teorii Wszystkiego. Końcowa scena i cytat Lily'śniła mi się moja mama , która nazwała mnie moja Lily...' Miałem dość... Oscar dla Alicii Vikander w 100 % zasłużony , a brak Oscara dla Eddiego to skandal i żal! DiCaprio był lepszy niż Eddie ? Nigdy w życiu , dostał oscara z litości. Nawet Matt Damon był dużo lepszy niż Caprio(ale,to moje osobiste zdanie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones