PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 974
oceny
7,0 10 1 58974
5,9 25
ocen krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga

Nie dla wszystkich

ocenił(a) film na 8

Mnie się podobał i nie nudził mnie. Jednak nie jest to film dla wszystkich. Nie, nie zamierzam pisać, że jest to film dla ludzi inteligentnych, a ci, którym się nie podobał to idioci. To jest film dla ludzi, którzy lubią filmy drogi, a w życiu prywatnym lubią wędrówki z dala od miast, lubią wybrać się w góry i zapomnieć o całym świecie. Tak więc jest to film jak najbardziej dla mnie.

gigija

Jak i dla mnie. Oceniłem go oczko wyżej.

ocenił(a) film na 7
gigija

I dla mnie :D

ocenił(a) film na 5
gigija

Niestety bardzo wiele wątków oraz kluczowych postaci, które wpłynęły na bohaterkę zostało pominiętych, to tworzy bardzo zniekształcony i nudny obraz. Bardzo słaba ekranizacja, dużo bardziej polecam przeczytać książkę, w głowie tworzy się ciekawszy i bardziej barwny obraz PCT.

ocenił(a) film na 8
skasuj_bilet

Właśnie zamierzam sięgnąć po książkę również, ale za jakiś czas jak trochę zapomnę o filmie, żeby mieć porównanie. Powinnam zrobić na odwrót- najpierw książka, a potem film, ale jakoś tak wyszło.

ocenił(a) film na 8
gigija

Ja bym powiedziała, że jest to film dla ludzi, którzy rozumieją potęgę traumy i niemożność poradzenia sobie z nią, jak i potrzebę ucieczki do ekstremalnych środków, w tym wypadku pierwotnych - natury (która nie bez powodu jest źródłem inspiracji w życiu i sztuce od tysiącleci), aby poradzić sobie z czymś, co zamieniło ich życie w spiralę pogrążania się i beznadziei, i co współczesny świat i łatwość dostępu do szybkiego zapomnienia w postaci używek potęgował. Ale to tylko ja. Może jest to jednak film dla wielbicieli przyrody.

ocenił(a) film na 8
Skylar91

Myślę, że różni ludzie odnajdują w nim co innego, jak też sa i tacy, którzy nic w nim nie odnajdują.

ocenił(a) film na 5
gigija

Cóż za żelazna logika :d Nie zamierzam pisać, ale jednak napiszę, brawo hehe

ocenił(a) film na 8
e_mila

Mówi osoba, która 50 twarzy Greya dała 7/10...

ocenił(a) film na 5
gigija

No i co w związku z tym?

ocenił(a) film na 8
e_mila

A to, że to dopiero jest logiczne działanie... do tego ten Rec i Obcy kontra predator..
A tak naprawdę to chodzi o to, że ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam swoimi wypowiedziami. Nawet jeśli się nie zgadzam z jakąś opinią to szanuję ją i ewentualnie piszę coś w stylu "możesz mieć inne zdanie, ale ja uważam, że..." Tego nakazuje dobre wychowanie i kultura, której Tobie brak. Jak widzisz powyżej koleżanka Skylar miała inne zdanie niż moje, czy ja ją gdzieś obrażam i insynuuje, że jest głupia? Nie, bo tak nie uważam i szanuję ją za jej zdanie.
Poza tym chciałam przypomnieć, że jest to forum na którym, się ocenia filmy a nie wypowiedzi innych uczestników. A Ty jak szukasz zwady i kłótni to lepiej poszukaj innego forum.
Informuję również, że nie zamierzam kontynuować tej dyskusji, bo mam ciekawsze rzeczy do roboty w świecie pozawirtualnym.

ocenił(a) film na 5
gigija

ale chciałaś chyba coś zasugerować podając za przykład 50 twazry Greya?

ocenił(a) film na 5
gigija

Pocieszę cie film "Wszystko za życie" oceniałam tak jak ty, dałam 10/10 i serduszko ♥
I co dzięki temu niby jestem na twoim poziomie? Bo widzę że lubisz szufladkować ludzi na inteligentnych - jak ty,
i idiotów którzy mają inne zdanie.

ocenił(a) film na 8
e_mila

Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem. To Ty tu wpadłaś i zaśmieciłaś ten wątek swoim trolowaniem. To Ty na wstępie zasugerowałaś, że nie myślę logicznie czyli, że jestem głupia, a Ty jesteś taka inteligentna.. To Ty właśnie szufladkujesz ludzi.

ocenił(a) film na 5
gigija

Regulamin Filmweb'u nie zabrania mi odnosić się do wypowiedzi innych użytkowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones