PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694545}

Dzika droga

Wild
7,0 58 984
oceny
7,0 10 1 58984
5,9 25
ocen krytyków
Dzika droga
powrót do forum filmu Dzika droga



Film widziałem 2 lata temu, koniecznie czekałem na niego, lubię taką tematykę i zapewne jak większość Szanownych Forumowiczów porównywałem go z filmem "Into the wild". To jednak inne filmy.
Książki nie czytałem, czytałem tylko artykuły o Cheryl w internecie.

Moje pytanie zanim zabrzmi, to dosłownie 2 zdania.
Cheryl urodziła się w Pensylwani, to jest wschodnie wybrzeże, przeprowadza się do Minnesoty, czyli środkowe USA. Swój marsz PCT rozpoczyna w Kaliforni, przechodzi przez Nevadę, Oregon i dociera do stanu Waszyngton.
W filmie pokazany jest ten most, ale nie powiedziane gdzie to jest. Jak wyczytałem jest to "Most Bogów" łączący Cascada Locks z Stevensonem, tam zatrzymuje się Cheryl czyli w filmie Reese Witherspoon.
Końcówka to piosenka El Condor Pasa.
Zawiły wstęp do pytania, ale już pytam o co chodzi:

Gdzie w zasadzie mieszkała Cheryl, w jakim stanie USA? (być może w filmie umknęło mi to)
Gdzie w jakim mieście umarła Bobby?

Według artykułów jest już spłukana z dolarów i zmierzała do końca swojej drogi do Portland, a to jest bardzo blisko tego mostu. Jeśli mieszkała w Portland to jak i czym dostała się do Kaliforni i stąd mam rozumieć zaczęła swoją
"dziką drogę" do tego mostu? Przeszła 1800 km (dlaczego podane w km? w USA obowiązują mile) ażeby wrócić do stanu w którym mieszkała?
Mieszkała w stanie Waszyngton?

To tak jakbym ja mieszkając 30 km od granicy z Czechami i Wałbrzycha pojechał do Białegostoku i stamtąd rozpoczynał swoją drogę na swoje rodzinne tereny.
Chyba, że czegoś nie rozumiem, namieszałem, wiem.

Prosiłbym o odpowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones