PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110828}
6,2 13
ocen
6,2 10 1 13
Dzikuska
powrót do forum filmu Dzikuska

Poproszę osoby które oceniły ten film o napisanie gdzie go oglądały, bo według moich informacji żadna kopia tego filmu się nie zachowała do dnia dzisiejszego ???
Pewnie sie nie doczekam bo niektórzy oceniają tylko żeby oceniać, chociaż sami nie wiedzą co wogóle oceniają :(

Neuromer

może pan X, urodzony w roku 1910, zobaczył go przed wojną, przeżył wojnę i wieku 95 lat ocenił film na filmwebie :)

kangur_msc_CM

jasne ...a wróble ważą po 2 kilo :)
Pozdrawiam

Neuromer

Wiesz nie wiadomo kiedy film uległ zniszczeniu, może pokolenie mające koło 50 lat miało jeszcze szansę zobaczyć ten film, choć szczerzę w to wątpię, że lecieliby na stronę od razu oceniać.
Za każdym razem jak czytam "dzikuskę" marzy mi się film na podstawie tej książki, przedstawiony w taki sposób jak widzimy my czyli kolejne pokolenia czytające tą książkę...

strusina

Na zajęciach z kultury popularnej uczyliśmy się, że ten film zaginął bezpowrotnie w trakcie II wojny światowej... :(

Neuromer

Ja czytałam książkę, jest super, znalazłam ją kiedyś na półce z książkami. Wydana została dawno temu w 1920 roku. Oceniam ten film jak oceniłabym książkę :)

Neuromer

Głowy sobie za to nie utnę, ale chyba moja babcia go widziala.

fioletowa_822

opowiadała Ci ?

Neuromer

Kojarzę rozmowę na temat książki i wspominki o filmie. Nie ręczę za prawdziwość babcinych wspominek, niestety, dzisiaj nie są już weryfikowalne. Natomiast zaręczam, że nie oceniała tego filmu tutaj ;)

fioletowa_822

No dobre i tyle, czasami każda informacja do czegoś może się przydać ;)

Neuromer

Dobrze mi się wydaje, że polujesz na polskie kino nieme? Znasz tą stronę? http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl

fioletowa_822

Tak, znam doskonale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones