Tak jakoś mi się to przytrafiło... Dawno , dawno temu zobaczyłam film w tv
i przytrafiła mi się miłość od pierwszego wejrzenia..No i tak już mi zostało ;))
Należy do wąskiego grona moich ulubionych filmów. Spoczywa honorowo na najwyższej poleczce, i sięgam po niego bardzo czesto.
Tak przy okazji - dobry sposób na...
Po obejrzeniu wspaniałej części pierwsze zabrałem się za ten oto sequel. Tragedia, co tu duzo
mówić. Nie zaśmiałem się ani razu, ten intelignetny humor gdzieś wyparował a na jego miejsce
pojawiły się debilne gagi dla tępaków z IQ poniżej 100. To jest całe mile poniżej poziomu
jedynki. Przykład: głównych bohaterów...