PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648}

Dziwne dni

Strange Days
7,1 11 729
ocen
7,1 10 1 11729
7,6 10
ocen krytyków
Dziwne dni
powrót do forum filmu Dziwne dni

10/10

ocenił(a) film na 8

Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. A do tego doskonała fabuła i wykonanie + parę mocnych, konkretnych scen.

Man_Behind_The_Sun

10/10.

Oglądałam już masę razy i nadal chętnie wracam. To chyba najbardziej zniszczone dvd w mojej kinotece ;). Świetny pomysł, znakomite wykonanie... Nic dodać, nic ująć...

ocenił(a) film na 10
LJ_Venea

Poprostu świetny, jak na rok 95 to daje 10+/10

ocenił(a) film na 9
Wysuszek

Może to z mojej strony czepianie się, ale uważam, że "jak na rok 95" to nie jest argument. Chyba nie po dacie ocenia się wartość filmu, tak samo jak i muzyki. Poza tym w tamtym czasie technika filmowa była bardzo rozwinięta. 95? pamiętam jak by to było wczoraj. :)

ocenił(a) film na 9
Man_Behind_The_Sun

Dokładnie tak jak mówisz. Klimat jest specyficzny - taki, który albo bardzo się polubi albo nie. Koncepcja bardzo dobra. Do plusów zaliczyłbym również realistyczne sceny walk, oraz kilka scen zaskakujących odbiorce.
Ogólnie film bardzo dobry, choć bzdurą wydaje się osadzanie akcji filmu s-f z 1995 r. w 1999 roku. Jak inni scenarzyści przesadzają z wybieganiem w przyszłość - np. 2540 r., tak tutaj przesadzono w sposób odwrotny.

użytkownik usunięty
Man_Behind_The_Sun

rewelacyjny film, mroczny i ponury, szkoda tylko,że zepsuli wszystko dennym typowo amerykańskim happy endem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones