PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697933}
6,8 7 902
oceny
6,8 10 1 7902
Dzwoneczek i tajemnica piratów
powrót do forum filmu Dzwoneczek i tajemnica piratów

Ktoś wie, dlaczego wróżki z powieści graficznych i książek są inne niż te filmowe?? Książki były bodajże wcześniej ale też są na licencji Disney'a, a Cynka ma zupełnie inną grupę przyjaciółek.... Tak szczerze to te książkowe są znacznie ładniejsze...

ocenił(a) film na 8
Emmeline

I co w związku z tym?

baba_yaga

Nic. Zadałam pytanie, musi być coś z tym w związku? Nie znasz odp, nie odpowiadaj, zwłaszcza tak mało konstruktywnie.

ocenił(a) film na 8
Emmeline

A czy twoje pytanie coś wnosi do rozmowy o filmie?
Nie masz nic do powiedzenia w TEMACIE, nie zabieraj głosu.
Zwłaszcza w taki sposób :/

baba_yaga

Zadałam proste pytanie - ktoś nie chce, nie lubi, nie wie - nie komentuje bo nie ma potrzeby, ot tyle w temacie. Swoją drogą temacie, który sama założyłam, więc raczej nie poczuwam się do tego że zrobiłam cokolwiek nie tak. A o jaki sposób Ci chodzi - no idea... Jakby tu bluzgi i osobiste wycieczki co najmniej się pojawiły...

Emmeline

Pamiętam te wróżki :) Wodna wróżka Rani nie miała skrzydeł, była zwierzęca Skłonka, Bryłka w różowym ubraniu, oczywiście Widia.. cóż, ktoś wymyślił nowe i tak już się przyjęło ;) Trochę szkoda, że tamte nie zostały uwzględnione, bo były też fajne. Pamiętam gazetę Dzwoneczek i tam były komiksy z tymi wróżkami, ale coraz bliżej premiery filmu animowanego do komiksów zaczęły wchodzić te nowe - Różyczka, Iskierka itd.

CatWoman13

Dokładnie. Bryłka była urocza, Rani też. A Widia to miała charakterek. Szkoda, że ich nie uwzględnili w filmach :(

CatWoman13

ponoć wróżka Rani kazała sobie obciąć skrzydła by zdobyła grzebień syreny by mogła zanurkować w wodzie i w tym sposób uratować jakieś tam jajko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones