PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480768}

Dzwoneczek i zaginiony skarb

Tinker Bell and the Lost Treasure
6,8 6 912
ocen
6,8 10 1 6912
Dzwoneczek i zaginiony skarb
powrót do forum filmu Dzwoneczek i zaginiony skarb

kiedy będzie film jak ona pozna piotrusia pana i kapitana haka

ocenił(a) film na 8
Koval_4

Mają powstać jeszcze dwie części dzwoneczka - ta liczba ma chyba symbolizować pory roku, więc może coś będzie w ten deseń.

Pozdrawiam!

Koval_4

no ja też jestem ciekawa =)
ale ciekawe czy w ogóle o tym pomyśleli**

ocenił(a) film na 8
mistrzu_13

W tej części Dzwoneczek już odwiedził Nibylandię. Wróżka otarła się o stary wrak pirackiego statku. Z kolei w pierwszej części epizodycznie pojawiła się dziewczynka imieniem Wendy (ciekawe czy ta sama), są już nawiązania do książki Barriego. Ogromnie mnie ciekawi czy twórcy w ostatnich dwóch częściach spróbują wyjaśnić kwestię Piotrusia Pana, czy też zostawią otwartą furtkę.

Pozdrawiam!

akira894

uważam, że na 99% wyjaśnia ten temat... przecież Dzwoneczek w sumie narodził się dzięki opowieści Piotrusiu Panie :)

a poza tym ta częśc była bardzo przyjemna dla oka :)

pzdr. :*

ocenił(a) film na 10
madziula21

Mnie również zastanawia ten fakt. Na pewno nie wyjaśnią tego w dwóch następnych częściach. Skąd ten wniosek? Filmów ma być pięć, powstały już dwa, tak więc czekamy jeszcze na trzy. Trzecia część ma być o Lecie, a czwarta o Zimie (pierwsza była o Wiośnie, a druga Jesieni). Jak Piotruś Pan i Kapitan Hak mają się do pór roku? Jednakże jest jeszcze jakaś piąta część i możliwe, iż to w niej chcą wszystko wyjaśnić. Według mnie to jednakże mało prawdopodobne, zwłaszcza, iż musieliby przyspieszyć akcję o kilkaset lat, aż do Wielkiej Wojny, gdy elfy utraciły magiczny pył, ich ukochane drzewo pyłkowe spłonęło, a dzieci na lądzie przestały wierzyć z powodu wojny. Na szczęście pojawiła się Matka Gołębica, a wśród ocalałych elfów zapanowały nowe zwyczaje - np. po przybyciu każda wróżka od razu wiedziała jaki ma talent. Dopiero po pojawieniu się Matki Gołębicy i Królowej Klarion - władczyni elfów - pojawił się Piotruś Pan.

ocenił(a) film na 10
Thumbelina

dokładnie . ale bardzo możliwe że po tych 4 częściach (Wiosna, Jesień, Lato, Zima) zrobią część 5 o tym jak mała Cynka spotkała Piotrusia Pana. wtedy by się wszystko układało..
cztery części o tym jak Piotrusia nie znała
jedna o tym jak Piotrusia spotkała
i na koniec dwie (które już istnieją) o jej przygodach z Piotrusiem ;)

tylko dziwne wtedy bd to , że Cynka umiała mówić na początku a już z Piotrusiem Panem - nie. jak Wy myślicie ?

monyczkamala

myślę, że po prostu Cynka jak inni rozmawaiają ze sobą normalnie a dla Piotrusia który bądź co bądź jest człekiem sa to na tyle wysokie dzieki np, że sa po prostu nie zrozumiałe :D

użytkownik usunięty
Koval_4

Mam nadzieje że nie - to by znaczyło że musi zostawić przyjaciół (Terence,Jelonkę i wogóle) a tego bym nie chciała!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones