PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451434}
7,1 79 404
oceny
7,1 10 1 79404
5,2 6
ocen krytyków
Eagle Eye
powrót do forum filmu Eagle Eye

Wyścig nieprawdopodobieństwa i nonsensu. Patrzysz na zegarek w oczekiwaniu na moment kiedy już masz całkowią pewność że to już.. po czym naciskasz na pilocie ten z kwadracikiem.
Mnie niepotrzebnie przeciągnęło się to do 44 minuty.
Dlaczego właśnie ONI? Zbyt wielka dla mnie cena, by się tego dowiedzieć.

ocenił(a) film na 9
elaborator

Pisz trochę jaśniej (ostatnia linijka).
Film był świetny, trzyma w napięciu, wysokiej klasy efekty specjalne, sporo zwrotów akcji.

ocenił(a) film na 2
AnthonyCole

Chodzi o bohaterów, pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego. Pewnie wyjaśnia się to po 44 minucie ale nie chcę nawet tego wiedzieć.
Te efekty nie do końca ale przyznam, że momentami niezłe.

ocenił(a) film na 9
elaborator

Co z tego że się nie znali? To nawet lepiej bo jest ciekawiej. Jednak co do efektów zdania nie zmienię, rewelacyjne.

AnthonyCole

Popieram,film świetny,aktorzy także,rozśmiesza mnie tylko opinia innych o zakończeniu,niby ma to być romans,ja tam widzę raczej siostrzany całus,zresztą Michelle tak traktowała Shię na planie filmowym.

ocenił(a) film na 3
elaborator

W pełni popieram!!!
Gdzieś tam poniżej umieściłem już kiedyś własną opinię na temat tego zakalca. @:-)

ocenił(a) film na 8
elaborator

Spoko film zostało jakieś 25 minut
O tej samej porze na TV4 jest Konspiracja Echelon tez bardzo podobny film ale z mniejszym budżetem

elaborator

Film klasy B to najczęściej film albo telewizyjny albo film skierowany od razu na DVD ze względu na brak rozpoznawalnych aktorów i bardzo niski budżet. Wyjątkiem są perły produkowane przez HBO. Ta stacja ma po prostu ogromny budżet i tworzy niezłe widowiska ze świetnymi scenariuszami. Więc film z budżetem 30 mln nie jest filmem klasy B nawet jeśli określisz, że ma budżet (na efekty specjalne).

Nie pisz bzdur na przyszłość.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Film klasy B to budżet 5-10 mln dolców

giovanni50

i tu się mylisz. Przykład - Boys Don't Cry - 2 mln, oscary złote globy. Budżet nie ma nic do tego.

elaborator

"zbyt wielka cena" :D śmieszne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones