PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395175}

Echo

The Echo
5,7 3 878
ocen
5,7 10 1 3878
Echo
powrót do forum filmu Echo

Film z serii tych, które oglądam mniej chętnie. Brak super efektów straszących, nadnaturalnych super istot, mrocznych miejsc. Ot, zwykłe duchy, zwykła kamienica i zwykli bohaterowie bez super zdolności. O dziwo nie mam się do czego przyczepić pomijając niemrawe dialogi i nieco braku logiki, ale w stopniu znośnym. Nie ma tu wiele krwi i mordu, nie ma wiele strachów, klimat nie zabija - bardzo wyważona produkcja. Stąd 8, sam jestem zaskoczony, bo spodziewałem się, że dam mu 4 lub 5. Dobra robota!

ocenił(a) film na 6
burizzo

Co mogę powiedzieć o tym filmie ? Na pewno ma dobrze zbudowane napięcie od samego początku, pozwala przyzwyczaić się i polubić bohatera. Efektów jako takich w nim niema ani żadnej zmory,którą moglibyśmy się straszyć po seansie chociaż w tym przypadku nie jest to minusem ponieważ ogląda się dość dobrze, nie ma chęci przewijania czy wyskakiwania do łazienki.
Wciąga, całkiem jest ciekawy , ale nie podobał mi się wątek z ofiarami przemocy duchami zamordowanych ,które jak wiemy z innych horrorów raczej nie powinny mordować niewinnych ludzi tu fabuła powinna być bardziej rozwinięta coś zostało pominięte według mnie, oczywiście wszystko wyjaśnia się na końcu aczkolwiek nie wierzę żeby duch kobiety i jej dziecka był przesiąknięty taką nienawiścią na innych ludzi, rozumiem sprawca popełnił samobójstwo i na kim by się tu mścić.. mhm o jakiś mechanik przyszedł no to masz " babo placek" zamorduje cię . ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones