PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 906
ocen
7,8 10 1 508906
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Polecam

ocenił(a) film na 9

Film - godny obejrzenia, 9/10 - tak wysoką ocenę rzadko daję ;).
Naprawdę wciąga, ze scenami wzbudzającymi dreszcze.
Opowiada o zjawiskach paranormalnych ale scenariusz jest przemyślany i dopracowany - czego dowodem są wypowiedzi na forum - odpowiedzi na pytania sceptyków :).
Ale 9 daję głównie dlatego, że film daje do myślenia. Chyba każdy kiedyś sobie pomyślał "żebym mógł się cofnąć w czasie, to...". A nie zawsze to co dla nas dobre, musi być dla innych wystrzałowe...
Pozytywnie zaskoczył mnie Kutcher, ten grający głównego bohatera. Widać, że stać go na coś więcej niż "Stary, gdzie moja bryka".

ocenił(a) film na 1
Robert

Ocena taka jak moja (ostatnio też nie miałem okazji by ją często wystawiać) więc dopisze jesz kilka rzeczy.

Film mnie również wciągnął, choć nie pamiętam by wzbudził dreszcz...ale z pewnością raz czy dwa zaskoczył mnie zupełnie i pozostawił na chwilę z niemo otwartymi usatmi za co należy mu się plus. Z tym czy scenariusz jest dopracowany to bym polemizował, gdyż kilka poważnych błędów jest widocznych od razu i kilka mniejszych później (co również jest udawadniane wypowiedziami na forum :o) ). Ale to nie psuje zabawy oglądania tego filmu.

Mi zabawę popsuło inne niedociągnięcie scenariusza, a mianowice zakończenie, które w sumie jest chyba najgorszym z możliwych (dla filmu i widzów, bo dla bohaterów wprost odwrotnie :o) ).

Również czułem się miło zaskoczony rolą Kutchera. Nie rozczarowuje również Amy Smart, która pokazuje cos więcej niż "Wyścig Szczórów". :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones