PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 906
ocen
7,8 10 1 508906
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Film rewelacyjny, z minuty na minute siedziałem co raz głębiej w fotelu, tylko jestem ciekaw jak kończy się wersja "Butterfly effect - Directors cut". Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny....pozdrawiam wszystkich, na których film ten wywarł taaak duże wrażenie...

użytkownik usunięty
Sliver

wersja 2cd alliance na emule. Polecam!!!! Director's Cut ma duzo lepsze zakonczenie bardziej hard core'owe i wymgajace duzo wiekszego poswiecenia

użytkownik usunięty
Sliver

czy ktos mi moze pomoc i powiedziec jak sciagnac caly film i czy istnieje wogole taka mozliwosc

użytkownik usunięty

a jaka jest roznica miedzy directorscut a normalna, ja ogladalem z zakonczeniem w ktorym wraca sie do narodzin .... nie chce zdradzac konca

ocenił(a) film na 9

hmm.. ja ogladalem, jak mi sie wydaje, wersje "bajkowa". Garnitur i scena na miescie.. nie chce zdradzic za duzo ludzia, ktorzy widzieli inne zakonczenie ;) jezli ktos ma wersje z innym zakonczeniem prosze o kontakt :)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
pajretX

nie wiem czy naprawde jest jakies inne zakonczenie ;-) ale jakby bylo to chetnie obejrze ten film jeszcze raz , za malo hardcora w zakonczeniu, albo nawat wogole go brak :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones