PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 906
ocen
7,8 10 1 508906
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

fajny film

ocenił(a) film na 8

taaa... film jest bardzo fajny, ostatnio mało równie dobrych widziałem... ale są dwie sprawy które mnie intrygują, a mianowicie: pewnego razu, gdy główny bohater cofnął się i dał lennemu to cos ostrego, przez co później była tragedia, poszedł do ojca tej... no , nie pamiętam jak jej tam było ;P i powiedział cos w tym style: 'pamiętasz naszą pogawędke gdy miałem 7 lat?'. a mi się wydaje ze ta pogawędka była kiedy indziej, tzn. jak kiedy indziej się cofnął.... no a teraz druga rzecz: na koncu głównym bohater powiedział do głównej bohaterki (;P) : nienawidze cię, zabiję twoją matke jesli jeszcze raz mnie pocałujesz - czy cos w tym stylu (byli wtedy dziecmi)... no dobrze ale czemu przez to tommy i ta dziewczyna wyrosli na wspaniałych dobrych ludzi? czyzby ojciec przestał ich bic, po tej sytuacji? jesli tak to czemu?
jesli ktos byłby w stanie mi to jakos wytłumaczyć to bede wdzięczny, ale ogólnie jak wspomniałem na początku film jest spox ;].

ocenił(a) film na 9
calf_2

Chyba nigdy nie miałeś swojej femme fatale skoro pytasz :) ... albo ja opacznie rozumiem przesłanie filmu.

Wrażenie na mnie ten filmek zrobił ogromne ... czasem trzeba zrezygnować z czegoś na czym nam bardzo zależy, żeby wszyscy żyli długo i szczęśliwie :(

calf_2

1)Ta pogawędka była wcześniej, niż wydarzenia do których wrócił póżniej. Jak się cofnął następnym razem, to nie znaczy że "wymazał" tamtą rozmowę. Cofnął się do wydzrzeń póżniejszych niż tamta rozmowa z facetem, więc siła rzeczy tamta rozmowa nadal była faktem.
2)Dzieci wyrosły na porządnych ludzi , ponieważ (było to widoczne) nie wychowywały się teraz z ojcem tylko z matką ,która przecież odeszła od męża (była o tym mowa a poza tym widać było jak mieszka z nowym facetem ).

użytkownik usunięty
S_Griffin

To prawda. Błąd był gdzie indziej - w więzieniu. W jaki sposb główny bohater udowodnił współwięźniowi swoje zdolności? Zrobił sobie stygmaty, a przecież po zmianie przeszłości musiałby je mieć cały czaś! Również w czasie rozmowy ze współwięźniem...

użytkownik usunięty
S_Griffin

wydaje mi sie ze keyleigh i tommy wyrosli na dobrych ludzi dlatego ze kiedy glowny bohater - evan tak ostro odezwal sie do keyleigh, nie miala ona powodu zeby zostac w ich miescie (jak w przypadku opcji kiedy evanowi urwalo rece) - i wyjechala z matka oraz bratem.
nie wiem czy ktos zrozumial moje tlumaczenie.. :)
w kazdym razie dodam tylko, ze film mnie naaaprawde poruszyl (nawet jesli do konca nie moge go obczaic)

ocenił(a) film na 8
calf_2

Podobał mi się ale zakończyć się mógł inaczej. Myślałem że mnie czymś zaskoczy a tu buuuu. Film na raz ale warto zobaczyć.

kris_d

Jak juz pisalem wczesniej:
http://filmweb.pl/Reply?topic.id=247525&reply.id=261177

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones