PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40252}

Efekt motyla

The Butterfly Effect
7,8 508 906
ocen
7,8 10 1 508906
5,7 30
ocen krytyków
Efekt motyla
powrót do forum filmu Efekt motyla

Film był totalnie zakręcony, ale zarazem ZAJEBISTY i tyle, trochę trudny(do myślenia) jak na to dramat i filmy typu sci-fi, nie wszyscy mogą go zrozumieć, bo w sumie ja go za bardzo nie zrozumiałam, ale to nic, nie tylko to sie liczy. PODSUMOWANIE:po prostu mmiiooddzziioo, trza by było jutro zobaczyć jeszcze raz...szkoda tylko że nie ma galerii tu w onecie...POLECAM TEN FILM,
a jaka jest reakcja na ten film...?!?

ocenił(a) film na 10
justychaa

Wedlug mnie film nie byl az taki trudny do zrozumienia jak napisales (-as) .
Rewelacja - tyle moge napisac.

ocenił(a) film na 10
Evel

tak myśłam jak oglądałam go pierwszy raz, po drugim wiele wątków zrozumiałam...ale film: czysta rewelacja!!!

ocenił(a) film na 7
justychaa

film jest SUPER, przez duze s i dlugie u;-D ale troche sie rozczarowalem zakonczeniem, moglo byc lepsze. Film jest prawie tak dobry jak "Donnie Darko" ale ma bardziej zrozumialą fabule.

Mogadish

Jak pisalem wczesniej:
http://filmweb.pl/Reply?topic.id=247525&reply.id=261177

użytkownik usunięty
justychaa

3/4 było rewelacyjne, reszta to holywood, ale ogólnie 8,5 dam, mi sie bardzo podobał

ocenił(a) film na 8
justychaa

jakos nie zauwazylem zeby byl trudny... takie filmy nie moga byc trudne
ten film byl zakrecony ale po dwoch przeniesieniach glownego bohatera w czasie juz wiadomo mniej wiecej wedlu jakiego schematu bedzie lecial caly film
ciekawostka bylo tylko to jak mozna za kazdym razem pogorszec bardziej cala sytuacje
ale film byl powiedzialbym prosty latwy i przyjemny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones