PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7117}

Egzorcyzmy Emily Rose

The Exorcism of Emily Rose
7,0 205 852
oceny
7,0 10 1 205852
5,2 14
ocen krytyków
Egzorcyzmy Emily Rose
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Emily Rose

I muszę przyznać że był nadspodziewanie niestraszny. Jakieś 4 w skali 0-10. Z czego 1 lub 2 wynika z tego że jestem mocno wierzący co sprawia że film jest bardziej realistyczny. Może podacie tytuły jakiś lepszych horrorów bym mógł je obejrzeć i ocenić? Od razu uprzedzam że obejrzenie 1 filmu zajmuje mi z miesiąc.

ocenił(a) film na 7
czuczul

TYLKO NIE PISZCIE LŚNIENIA BO JE ZAMIERZAM PRZECZYTAĆ W KSIĄŻKOWEJ WERSJI

ocenił(a) film na 5
czuczul

Jedno nie wyklucza drugiego. Różnice są gigantyczne i nie stracisz wiele z zaskoczenia.

Ale z co lepszych: Shutter (oryginalny), Klątwa (oryginalna), Obcy, Egzorcysta... multum innych

ocenił(a) film na 7
Dealric

W końcu udało mi się obejrzeć Shuttera (przed tobą miałem 9 filmów w kolejce i muszę przyznać że choć nie był idealny, to nieraz naprawdę się bałem. Daje 8/10za strach i 9/10 za film ogółem (szczególnie za końcówkę która w większości filmów po prostu pokazuje straszną mordę i wręcz krzyczy "jesteśmy zbyt chciwi by zrobić dobry finał więc czekaj na serie beznadziejnych kontynuacji" tu finał był naprawdę dobry, fajnie że go dorobili i chętnie obejrzałbym następną część żeby się dowiedzieć co będzie dalej). Resztę twoich propozycji tęż zobaczę ale raczej wątpie by były tak dobre. Klątwa jeszcze, ale Egzorcysta i Obcy to chyba po prostu przygłupie horroro-komedyjki pełne nielogicznych zachowań i jumpscary.

ocenił(a) film na 5
czuczul

Egzorcysta i Obcy to przygłupie horroro-komedyjki?
Kiepski trolling.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Nie oglądałem jeszcze filmów ale, po prostu wątpie żeby były dobre. Jednego obcego już widziałem, słaby, a ochota na Egzorcyste przeszła mi po samej recenzji z YT. Ta recenzja była niby pochlebna, ale były w niej sceny gdy: Dziewczyna chodziła po suficie jakby dostała padaki, rzygała, odwracała głowę na plecy z debilnym uśmiechem itp. Niby część scen została usunięta, lub chociaż przerobiona, ale tak czy owak zacząłem wątpić w ten film.

ocenił(a) film na 5
czuczul

Oba filmy to bezsprzeczna klasyka gatunku i jedne z najlepszych jakie w nim kiedykolwiek powstały ;]

ocenił(a) film na 4
czuczul

To 4 czy 8?

ocenił(a) film na 7
zarptak

Wiedziałem że ktoś o to spyta :). 4 w skali strachu, a 8 za ogólną jakość filmu.

czuczul

o co jest 10 w tej skali?

ocenił(a) film na 7
Slait

Kiedy nie jestem w stanie ukończyć filmu w dzień, a i tak mam po nim shizy. Nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło (10 to naprawdę w najlepsze horrory)

ocenił(a) film na 6
czuczul

No nie wiem połowa filmy to sąd więc wiesz , nie powiem film fajny ale nie na tyle żeby dać 10

ocenił(a) film na 7
bakari1

Aha... a po polsku?

ocenił(a) film na 6
czuczul

Po Polsku ? film dosyć dobry ale ocena całkowita to 6 /10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones