PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

6/10

ocenił(a) film na 6

Mocne 6/10, oczywiście tylko wedle mojego gustu. Wśród współczesnego kina grozy (lub jak wolą niektórzy kina para-grozy) film jak najbardziej pozytywny. Oryginalna fabuła nawiązująca do czasów hitleroswskich, mroczny klimat i dosyć ciekawa historia, która potrafi wciągnąć.
Oczywiśćie przyczepić się można do niedociągnięć lub banałów, które już kiedyś gdzieś miały swoje miejsce. Ale chyba nie powinno się od produkcji, która ma przestraszyć (lub przynajmniej "umilić" wieczór przed tv), wymagać niezwykle złożonej fabuły i emocjonalnie złożonych postaci...
Film wart uwagi:]

ocenił(a) film na 6
B3nq

Moja nota również 6/10 , ale raczej filmu nie polecam jako godnego uwagi. Miałem go w HD wiec łyknąłem w całości, jednak pomimo w miarę sprawnej realizacji, fabuła jest zbyt naiwna i za dużo posklejano bezwładnie luźnych wątków, szczególnie takich pseudonaukowych.
Film w miarę dobrze przygotowywał widza na pełen grozy dramat, dwie scenki wywołały nawet dreszczyk, ale ostatecznie film rozczarowuje. Przez niespójności czy wręcz kretyństwa, zaniżyłem swoją ocenę do 6/10 i nie polecam do obejrzenia, chyba że na chwile wielkiej nudy.


PS:
(NIE CZYTAĆ JAK KTOŚ CHCE OBEJRZEĆ)
Najbardziej denerwujące motywy: 1.dlaczego atakują z zewnątrz całą "armią" skoro niejednokrotnie bywali już w środku 2. po co głównodowodzący przez pół filmu udaje katatonika 3. skoro byli nieśmiertelni i niepokonani to dlaczego nie załatwili najemników w pierwszych minutach ich obecności 4. czemu nagle stali się widzialni 5. po co te błyski, światła i zimne wiatry

ocenił(a) film na 8
OmniModo

może ja mało wiem, mało widziałam, ale to było arcydzieło gatunku:) oczywiście dla tych, którym taka stylistyka się podoba. po "28 dni później" nie powstają już dobre, straszne filmy o zombii....a tu patrzcie - mamy wszystko co najlepsze z horroru i gore: dobry klimacik na początek, przez który byłam przekonana, że to będzie rasowy horror, który w momencie pojawienia się zombii zmieni się w beznadziejną, nieoryginalna jatkę. Ale nie:) pojawiaja się zombii i robi się naprawdę dobry film gore. przednia rozrywka! widziałam tylko jeden lepszy film w podobnej stylistyce: "dog soldiers". bije on na głowę "komando ss", ale przynajmniej jest do czego porównywać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones