PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392224}

Eksperyment SS

Outpost
5,4 8 842
oceny
5,4 10 1 8842
Eksperyment SS
powrót do forum filmu Eksperyment SS

Ja daje 9/10

ocenił(a) film na 9

Film z klimatem a to w filmie bardzo wazne . Sporo akcji i watek bardzo ciekawy , Fajnie sie te zjawy pojawiaja i znikaja , Napiecie utrzymane na wysokim poziomie . Ogladalem z zaciekawieniem Polecam

ocenił(a) film na 6
tabaluga191919

popieram. Film jako całość to takie mocne 6 natomiast niektóre jego fragmenty to miazga, np scena z wbijaniem łuski. Nawet to w jaki sposób nazisci chodzili w bunkrze albo ten dres Wojtka zasługują na wyróżnienie. odemnie solidne 7 ale jestem fanem tych klimatów.

ocenił(a) film na 8
tabaluga191919

Dałem 8/10 właśnie za klimat i bardzo dobry dobór aktorów do postaci.

ocenił(a) film na 8
Mariusz_760301

Daję 8/10 ze względu na ciekawy pomysł ( bardzo lubie połączenie hitlerowców z ciemnymi mocami, chyba mi zostało z czasów grania w RTCW ), choć potencjał filmu definitywnie zmarnowano. Klimat świetny, każda z postaci zagrała wyraziście, dręczą mnie jednak niedopracowania i niedociągnięcia fabularne... trochę zbyt zagmatwano motyw z eksperymentami. Można by to wszystko uprościć, w ostateczności uczynić Niemców śmiertelnymi, co dawałoby najemnikom jakąkolwiek szansę ( gdy była wzmianka o tym, że są nie do zabicia domyśliłem się jak film się skończy ). Z niecierpliwością czekam na kontynuacje, mam nadzieje, że klimat będzie jeszcze lepszy i poprawione zostana m. in. sceny walk oraz wizerunek nazistów.

ramirez_666

[SPOILER]
Mnie razila jedynie koncowka kiedy to zolnierze, wiedzac ze kule na nic sie nie zdaja i tak wyprowaja magazynki jakby swiecie wierzyli w moc karabinow. Poza tym niezly film 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones